Rosyjscy hakerzy wypowiedzieli wojnę Polsce

359

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na zdjęciu sylwetka hakera komputerowego. Rosyjscy hakerzy wypowiedzieli wojnę Polsce
Rosyjscy hakerzy wypowiedzieli wojnę Polsce

Rosyjscy hakerzy wypowiedzieli wojnę Polsce i innym krajom aktywnie wspierającym Ukrainę. Grupa hakerska Killnet ogłosiła rozpoczęcie działań przeciwko krajom wspierającym Ukrainę. Do 10 państw wspierających aktywnie Ukrainę należą: Stany Zjednoczone, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Polska, Rumunia i państwa bałtyckie. Hakerzy rozpoczęli wojnę atakiem na stronę włoskiej policji. Według Pawła Maziarza wojna w cyberprzestrzeni trwa od początku konfliktu w Ukrainie. Jednak do tej pory głównie słyszeliśmy o hakowaniu celów w Rosji. Teraz podobno ma się to zmienić, bo rosyjska grupa hakerów Killnet wypowiedziała wojnę krajom pomagającym Ukrainie. Hakerzy chcą pozostać lojalni wobec swojej ziemi, zwłaszcza w czasie wojny. Na terenie całej Polski nadal obowiązuje podniesiony stopień alarmowy CHARLIE-CRP, który jest związany z podwyższonym ryzykiem pojawienia się cyberzagrożenia.

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia