Brunch Jakościowy Automotive (z) kobiecą pasją

304

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

głowa kobiety jadącej samochodem; Brunch Jakościowy Automotive (z) kobiecą pasją
Brunch Jakościowy Automotive (z) kobiecą pasją

Piękne okoliczności przyrody na Zamku Topacz w Kobierzycach (obok Wrocławia). Tu odbędzie się kolejna edycja Brunch Jakościowy Automotive (z) kobiecą pasją. Będzie to wyjątkowe spotkanie w którym udział wezmą kobiety zasilające szeregi kadry przemysłu motoryzacyjnego. Ekspertki z branży wymienią się doświadczeniami zawodowymi oraz wygłoszą prelekcje. Sześć ekspertek które na co dzień zajmują się branżą motoryzacyjną, jakością, szkoleniami oraz zarządzaniem przybliżą uczestniczkom tematykę nowości w branży motoryzacyjnej.

Do najważniejszych tematów będzie z pewnością należeć cyberbezpieczeństwo oraz zaktualizowane specyficzne wymagania klientów. Zapewnienie kompetencji osób pracujących w ramach systemu zarządzania jakością w obliczu zmieniających się wymagań to kolejny ważny temat jaki będzie poruszony. Przedstawiona będzie prezentacja na temat przygotowania do audytu i komunikacji na linii audytor – audytowany. Generalnie ważną tematyką będzie praca w branży zdominowanej przez mężczyzn i poszukiwanie wizji własnego życia zawodowego. Prelegentki opowiedzą o pomysłach na wstępne szkolenia jakościowe z wykorzystaniem e-learningu. Będzie można również usłyszeć o innych wydarzeniach branżowych. Prelegentki odpowiedzą na pytania uczestniczek na temat poruszanych zagadnień.

Za organizację wydarzenia odpowiada firma SQD Alliance,z pewnością jedyny certyfikowany ośrodek szkoleniowy VDA QMC w Polsce.

Liczba uczestniczek jest ograniczona, dlatego warto się zapisać na stronie www.automotivezkobiecapasja.pl. Tam też można zapoznać się z tematami zaplanowanych prelekcji oraz poznać sylwetki ekspertek, które wystąpią na tegorocznym evencie.

Automotive (z) kobiecą pasją 2022 – tematy prelekcji

Z pewnością może to być ciekawe wydarzenie.

Brunch Jakościowy Automotive (z) kobiecą pasją – Muzeum Motoryzacji

Brunch Jakościowy Automotive (z) kobiecą pasją - zamek Topacz
Brunch Jakościowy Automotive (z) kobiecą pasją – zamek Topacz

Muzeum Motoryzacji Topacz w Ślęzie czyli prywatne muzeum, położone we wsi Ślęza k. Wrocławia. Placówka jest prowadzona przez Towarzystwo Automobilowe Topacz. Jej siedzibą są pomieszczenia hotelu Zamek Topacz Hotel & Spa, działającego na terenie tutejszego zespołu dworskiego. Muzealna ekspozycja prezentuje ok. 130 pojazdów. W szczególności warte obejrzenia są, najstarszy samochodód na świecie Benz Patent-Motorwagen Nummer 1, Fiat 508, Mikrus i motocykle produkcji polskiej m.in. Sokół 1000, MOJ, Podkowa, Perkun.

Może cię też zainteresować nasz kalendarz Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022

Zajrzyj też w miejsce które odwiedziłem Youngtimer Warsaw wrócił do kalendarza imprez

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia