Przewodnik Kulturalny po Mokotowie

396

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Wysłuchajcie Przewodnika Kulturalnego po Mokotowie. W pierwszym odcinku Pięćdziesiątki Łowickiej dowiecie się wiele o wydarzeniach kulturalnych na Mokotowie. Pikniki, koncerty, spektakle teatralne i warsztaty – to i wiele więcej czeka Was w czerwcu w tej dzielnicy. Aleksandra Mostowska, dyrektorka Biblioteki Multimedialnej na Mokotowie opowiedziała nam trochę o swojej placówce, a Przemysław Morawski o Elektrotece, unikatowej pracowni, którą koordynuje. Katarzyna Widźgowska z Domu Kultury Kadr zaprosiła na Otwarte Pracownie, które są okazją do pokazania całorocznych osiągnieć tamtejszych podopiecznych, czemu towarzyszą także koncerty. W dwóch ostatnich częściach natomiast, usłyszycie słuchowisko „Kobiety Siekierkowskie”, które jest efektem wielomiesięcznej pracy Katarzyny Pągowskiej. Nagranie zrealizował Jerzy Frączek. Usłyszycie tam wiele heroicznych historii o członkiniach rodzinach – babciach, mamach – z czasów II Wojny Światowej.

Pięćdziesiątka Łowickiej. Przewodnik kulturalny po Mokotowie:

Cz.1

Cz.2

Cz.3

Cz.4

Cz.5

Program wspiera projekt “Legalna Kultura”

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia