Procedura niebieska karta

336

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Procedura niebieska karta
Procedura niebieska karta

W kolejnej audycji “Legionowo – Miasto przyjazne Mieszkańcom” omawiana była procedura „niebieska karta”. Mając na uwadze, że każda rodzina jest inna czy procedura „niebieskiej karty” zawsze przebiega w ten sam sposób? Kiedy stosuję się tę procedurę? Czy w zależności od sytuacji zmienia się grono ekspertów zespołu interdyscyplinarnego ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie? Dlaczego tak ważne jest, aby w gronie ekspertów były osoby z różnych instytucji? Bez wątpienia procedura niebieskiej karty może być wykorzystywana do realizacji interesów jednej ze stron. Z jakimi przypadkami nadużyć spotykali się nasi rozmówcy? Jak wygląda wywiad środowiskowy? Co ma na celu procedura „niebieskiej karty”? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie Państwo w naszym podcaście.

O szczegółach rozmawiał Dominik Morawski z Moniką Kajką przewodniczącą zespołu interdyscyplinarnego oraz Piotrem Modzelewskim, zastępcą oraz koordynatorem ds. procedury „niebieskiej karty”. Zapraszamy do słuchania.

Procedura niebieska karta, cz. 1

Cz. 2

Cz. 3

Cz. 4

Zainteresował cię temat spraw społeczności legionowskiej? Z pewnością więcej materiałów na ten temat znajdziesz tutaj.

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż!

SŁUCHAJ NAS ONLINE!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia