Inwestycje na Żoliborzu

238

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Inwestycje na Żoliborzu
Inwestycje na Żoliborzu

W drugiej audycji z cyklu „Żoliborz – moje miejsce” redaktor Dominik Morawski przeprowadził wywiad z Pawłem Michalcem, Burmistrzem Żoliborza. Tematem odcinka były nowe inwestycje na Żoliborzu.

O czym jest mowa w audycji?

Obecnie na Żoliborzu są realizowane różnego rodzaju inwestycje. Burmistrz dzieli je na dwie kategorie na nowe inwestycje oraz modernizacje budynków, które są wymuszone nowymi zmianami prawnymi, wymaganiami eksploatacyjnymi, zmiana przeznaczenia budynku czy dekapitalizacją.

Burmistrz opowiedział nam jak przebiega sam proces zatwierdzania inwestycji. Cały proces zaczyna się od konsultacji społecznych. Następnie poszukuje się miejsca pod inwestycję. W kolejnym etapie podejmuje się rozmowy z instytucjami, które zajmują się przyłączaniem mediów. Bardzo ważną osobą w procesie jest również konwertor budynków. Nie zapominajmy również o wpływie inwestycji na środowisko.

Inwestycje na Żoliborzu, Żoliborz – moje miejsce, cz. 1

Żoliborz – moje miejsce, cz. 2

Żoliborz – moje miejsce, cz. 3

Jeśli chcą Państwo odsłuchać archiwalne podcasty z cyklu “Żoliborz – moje miejsce” to wystarczy kliknąć znajdziesz TUTAJ.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia