VI Motocyklowe Urodziny Edytki 8.10.2022 Biernatki

157
VI Motocyklowe Urodziny Edytki 8.10.2022 Biernatki
VI Motocyklowe Urodziny Edytki 8.10.2022 Biernatki

Zapraszamy na VI edycję Motocyklowe Urodziny Edytki w dniu 8.10.2022, w miejscowości Biernatki w województwie dolnośląskim nieopodal Nowej Wsi Legnickiej. Kto jeszcze tu nie był ma okazję wziąć udział, a im więcej tym głośniej. Organizatorzy na motocyklach już po raz VI wspierają akcję pomocy Edytce organizując jej urodziny.

W programie przewidziano między innymi:

  • dmuchańce, wata cukrowa i animacje dla najmłodszych,
  • przejażdżki motocyklem, domowe wypieki i gorąca zupa,
  • Będzie zorganizowana loteria i można będzie zakupić koszulki z logo akcji.

Plakat wykonała Magdalena Dynowska, Barbara Bauer zrobiła przecudne pamiątki, Aneta Kucharzyk za przekazała podarunki na loterię.

Strona organizatora wydarzenia: Motocyklowe Urodziny Edytki z udziałem motocyklistów

Jaworskie Stowarzyszenie ,,Damy Radę " cel szczegółowy Andryszczak Edyta
Jaworskie Stowarzyszenie ,,Damy Radę ” cel szczegółowy Andryszczak Edyta

Przekaż swój 1% na Edytkę. KRS 0000 567 906 na Jaworskie Stowarzyszenie ,,Damy Radę” cel szczegółowy Andryszczak Edyta numer konta do wpłaty darowizny 84 2030 0045 1110 0000 0409 6940

Edyta jest osobą wożoną przez mamę w wózku, z dużymi ograniczeniami która wymaga stałej opieki. Od kilku lat zbierane są pieniądze na jej leczenie i rehabilitacje. Jest podopieczną Jaworskie Stowarzyszenie Charytatywne DAMY RADĘ ,które aktywnie wspiera działania mamy.

Zaproszenie A już wkrótce kolejna edycja Motocyklowe Urodziny Edytki

Na wypadek gdyby zaistniał problem jak trafić na miejsce akcji – 59-430 Biernatki, Polska

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie.