Widowisko czy interes? – Odcinek 33

0
62
Widowisko czy interes
Widowisko czy interes?

Być człowiekiem znaczy być w drodze

Alfrieda Längle

Godziny meczów w czasie tegorocznych rozgrywek podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej nie są przyjazne dla części odbiorców. Pierwsze dwa mecze z udziałem reprezentacji Polski nie trafiły na listę przebojów dnia (ciekawe, dlaczego?). Trzeci (wszyscy pytają, czy ostatni?) odbędzie się w topowej godzinie czyli o naszej 20.00, ale raczej nie ze względu na nasze orły, tylko na Messiego i kolegów, skoro mecz Meksyk-Arabia Saudyjska też według organizatorów zapowiada się ciekawiej, niż mecz Polska-Meksyk. Tak więc możliwość śledzenia wydarzeń na katarskich boiskach nie zawsze oznacza dla nas możliwość zajęcia miejsca w fotelu czy na kanapie, włączenie telewizora i otwarcie niezbędnika kibica. Co śledzimy? Czym się pasjonujemy? Jak to się dzieje, że wiedząc, co wiemy, o kulisach tej imprezy, szukamy w niej czystego sportu i szczerych emocji?

O tym będzie najbliższa audycja „Bezpieczna Droga przez Życie”.

Widowisko czy interes?, cz.1

Widowisko czy interes?, cz.2

Widowisko czy interes?, cz.3

O audycji

Audycja „Bezpieczna Droga przez Życie” to przede wszystkim rozmowy w drodze i o drodze, które dotyczą życiowych, istotnych spraw. Audycję poprowadzi ww. Waldemar Linke, pasjonista, wykładowca Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Piszcie na adres waldemarlinke@radiobp.org. Wysyłając mail można podzielić się własnymi przemyśleniami, zadać pytanie, zaproponować temat do następnej rozmowy.

Na zdjęciu Waldemar Linke. Prowadzący nową audycję w Radiu Bezpieczna Podróż
Pasjonista Waldemar Linke

Zainteresowała cię tematyka poruszana w audycji? Posłuchaj także innych odcinków z tego cyklu. A znajdziesz je tutaj.