RRG Warszawa przejęte przez Holding 1 – czysto polską firmę!!!

Byliśmy przy przejęciu od Renault Polska salonów fabrycznych, nowy właściciel to Holding 1 operator PGD największej grupy dealerskiej w kraju. Jest to polska firma!!!! BRAWO

0
220
Holding 1 kupuje salony Renault RRG
Warszawskie salony Renault Polska własnością Holding 1

Salony dealerskie należące do Renault Polska zostały sprzedane do Holding 1 prowadzącego PGD czyli Polską Grupę Dealerską. Byliśmy obecni przy przekazaniu symbolicznego klucza.

Holding 1 kupił salony RRG Warszawa należące do Renault Polska

W nowym salonie Renault w Warszawie(starym ale jakby zbudowanym od nowa) przy Al. Jerozolimskich 156 należącym do RRG Warszawa, fabrycznego dealera Renault odbyła się konferencja prasowa podczas, której nastąpiło przekazanie kluczy do sieci składającej się z 5 punktów, 4 dealersko serwisowych i jednego wyłącznie usługowego. Adam Pietkiewicz z Holding 1 odebrał od Tomasza Mroza z Renault Polska symboliczny klucz do salonów. Grupa RRG Warszawa była dość łakomym kąskiem bo salony Renault od lat według różnych rankingów mają najwyższą ocenę obsługi sprzedażowej i posprzedażowej.

Nasza redakcja korzysta właśnie z marki Renault: kadjar, clio, megane to nasze auta, które towarzyszą nam w naszej pracy. Serwisy wykonujemy w salonie Decar, gdyż geograficzne jest nam najbliżej. Jako wieloletni klient możemy pokusić się o ocenę miejsca oraz obsługi i należy powiedzieć, że jest ona co najmniej prawidłowa.

Warszawskie salony Renault Polska własnością Holding 1
Warszawskie salony Renault Polska własnością Holding 1

Salony Renault przyjazne osobom z niepełnosprawnościami – to standard w UE

Jako medium zatrudniające osoby z niepełnosprawnościami jesteśmy żywo zainteresowani stosunkiem zarówno Renault jak i Holding 1 do tych osób jako potencjalnych pracowników również tych firm. Wiemy, że praca w takich miejscach jest dla osób z niepełnosprawnościami poziomem dużo wyższym od tego co może zaproponować otwarty rynek pracy. Niestety w wielu przypadkach potrzebny jest czynnik ludzki. Jako, że Holding 1 jest firmą prywatną wierzymy, że podejście do osób z niepełnosprawnościami będzie na wysokim poziomie o czym zapewniał nas na konferencji prasowej Pan Adam Pietkiewicz.

Dlaczego kibicujemy przejęciu salonów Renault przez krajową firmę?

Po pierwsze cieszymy się, że Renault został przejęty przez firmę polską, po drugie jako właściciele portalu motoryzacyjnego kochamy sport samochodowy chociażby F1 a jak wiemy renault w formule 1 ma się całkiem dobrze, po trzecie w naszej redakcji prawie wszyscy jeżdżą autami tej marki, po czwarte auta są bardzo przyjemne w swym wnętrzu, po piąte nasza auta już fabrycznie mają możliwość odsłuchu radia w nowej technologii cyfrowej DAB+ co jest to dla nas wielką wartością będąc właśnie cyfrowym radiem. Niestety wiele nowych aut innych marek samochodowych nie ma takiej możliwości, muszą posiadać tzw. konwenter cyfrowy. Dlatego w tym właśnie momencie należą się podziękowania dla firmy Renault za zastosowanie nowych technologii w swoich autach.

Tomasz Mróż jako sprzedający i Adam Pietkiewicz nabywca odpowiadali na pytania dziennikarzy, również na nasze pytania.
Na pytania odpowiada Tomasz Mróz Dyrektor Wykonawczy Renault Polska i Kraje Bałtyckie
Na pytania odpowiada Adam Pietkiewicz Prezes Holding 1

zapoznaj się z najnowszym naszym testem Renault Arkana Hybrid