Podsumowanie moto-sezonu 2022

Zlot miłośników starej motoryzacji, zlot pojazdów zabytkowych, zlot pojazdów klasycznych i zabytkowych, zlot pojazdów militarnych, zlot pojazdów kempingowych, zlot miłośników pojazdów campingowych, zlot karawaningowy i pojazdów campingowych, zlot pojazdów ciężarowych, Piknik Off-road 4x4, Spotkanie miłośników starej motoryzacji, spot pojazdów klasycznych, rajd pojazdów zabytkowych, rajd motocykli zabytkowych, rajd weteranów szos, zjazd miłośników starej motoryzacji, Ogólnopolski Zlot Caravaningowy wszystkie tego typu imprezy znalazły miejsce w naszym kalendarzu-imprezy motoryzacyjne, który jest prowadzony dla Was.

0
110
Podsumowanie moto-sezonu 2022 - w drodze na zlot
Podsumowanie moto-sezonu 2022 - w drodze na zlot

Właśnie zakończył się rok, więc przyszedł czas na Podsumowanie moto-sezonu 2022, jeżeli chodzi o to wszystko, co się w nim wydarzyło.

Zaczynając od początku, start Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022 miał miejsce w dniu 29.04.2022. Od początku spotkał się ze sporym zainteresowaniem. Przez cały sezon 2022 ukazały się informacje o 762 imprezach, co wydaje się naprawdę dobrym wynikiem, i który chciałbym pobić przy Waszej pomocy.

W tym czasie powstało 118 krótkich zaproszeń na imprezy typu Zlot, Piknik, Rajd i wielu podobnych. Jestem osobą, która starała się zachęcić do uczestnictwa tak biernego w roli widzów lub czynnego w roli uczestników. Moim zamysłem było, jest i będzie w sezonie 2023 propagowanie motoryzacji jako formy rekreacji w tych skądinąd trudnych czasach. Muszę tu jeszcze dodać, że duża część zapowiedzi w formie pisanej była poparta zapowiedziami słownymi. Dwuminutowe wejścia “zaraz po pogodzie” i słowa “Dzień Dobry mili słuchacze” w Radio Bezpieczna Podróż miało zachęcić Was do działania. Miało też na celu poinformowanie o imprezach kilka razy w ciągu doby.

Mam nadzieję, że informacje, które znajdę w sieci, na fb lub na imprezach, które postaram się odwiedzić, pozwolą na stały rozwój.

Zachęcam do przysyłania informacji, zaproszeń, zdjęć i wszystkiego, co pozwoli podzielić się z Wami.

Zapraszamy do kontaktu na adres piotrpawlak@radiobp.org, jestem na moje fb. Zapraszam też na fb/bezpiecznapodroz.org

Podsumowanie moto-sezonu 2022

Na zakończenie jeszcze raz szczęśliwego Nowego Roku i jak najmniejszej ilości awarii oraz jak największej ilości bezpiecznie przejechanych kilometrów.

W miarę możliwości i uzyskanych informacji, terminy i miejsca spotkań Zlotów w sezonie 2023 będę uzupełniał na bieżąco. Zachęcam do śledzenia strony, abyście nie przegapili imprezy, która znajdzie się w Waszej okolicy, a o której nic nie wiecie.

I na koniec, jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023. Z pewnością mogą Was też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie, które warto przeczytać.