W Poszukiwaniu Ukrytego Skarbu – Okradzionów 21.01.2023

Jeżeli szukasz adrenaliny to coś dla Ciebie. Nie wiadomo czy będzie padał śnieg, czy deszcz, a może będzie błoto na pewno warto się wybrać.

299

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

W Poszukiwaniu Ukrytego Skarbu to zabawa 4×4 dla małych i dużych, którzy mają ochotę spędzić czas na świeżym powietrzu czasami w trudnych warunkach. Poszukiwania będą przeprowadzone w dzielnicy Okradzionów 21.01.2023. Nie wiadomo czy będzie padał śnieg, czy deszcz, a może będzie błoto.

Ekipa Jeep’a Rubika zaprasza na wspólne tzw. Jurajskie wygłupy o numerze #76! 

Chętni powinni wypełnić Formularz do zapisu. Załogi ruszają o godzinie 10.00, kolumną z Katowic do Dąbrowy Górniczej – Okradzionów. Okradzionów jest dzielnicą Dąbrowy Górniczej, położoną we wschodniej części miasta, między Łęką a Kuźniczką Nową. Oddalona o 18 km od centrum. Następnie kolumna pojedzie wzdłuż granic Jury południową granicą, w większości poza asfaltem na piaski Pogorii! Wyjazd przeznaczony jest dla każdego, kto chciałby miło spędzić czas oraz przejechać trasę podziwiając widoki.
Będzie to również okazja do kilku godzin wspólnej zabawy w terenie. 
Dla spragnionych adrenaliny będą przewidziane przeszkody, a dla chętnych będzie coś trudniejszego (tu wyciągarka przyda się za każdym razem) Na trasie przewidziano zadania, zagadki i zdjęcia do wykonania. Do najważniejszych zadań będzie należało z pewnością odnalezienie współrzędnych, które poprowadzą DO UKRYTEGO SKARBU! 

Jedzenie na wyprawę załogi zabezpieczają we własnym zakresie. Przygotujcie kiełbaski, pieczywo itp. na ognisko, oraz termos z herbatą lub kuchenkę do przygotowania wody wedle uznania! Organizator zapewnia drewno oraz kijki na ognisko!

W Poszukiwaniu Ukrytego Skarbu – Okradzionów 21.01.2023

W Poszukiwaniu Ukrytego Skarbu na plaży - Okradzionów
W Poszukiwaniu Ukrytego Skarbu na plaży – Okradzionów 21.01.2023

Wjazd: 200 zł/samochód
Limit miejsc: 6

Całkowita opłata zawiera:
– przygotowanie w 100% legalnej trasy w większości poza asfaltem
– przygotowanie mapy skarbów dla każdej ekipy
– fotorelacja, filmy z drona oraz z kamery sportowej
– pamiątkowe dyplomy dla najmłodszych
– wlepka Ekipy Jeepa
– NAGRODY RZECZOWE! każda skrzynka skarbów – zawiera nagrodę! 

Podsumowując, do wygrania będzie trochę ciuchów przydatnych gadżetów od naszych przyjaciół, tudzież nikt nie odjedzie z pustymi rękami.

Więcej informacji na stronie organizatora Ekipa Jeep’a

Zimowa Wyprawa – Wranglery w Akcji! – Ekipa Jeepa

I na koniec, jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie. Kalendarz imprez motoryzacyjnych 2023 to jest to.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia