MotoOrkiestra Warszawa 29.01.2023

W tym roku MotoOrkiestra Warszawa gra o najwyższe cele już w dniu 29.01.2023 wspólnie z NaviExpert ; Drift Taxi; Automobilklub Polski; GarBusy Polska.

392

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Moto Orkiestra Warszawa 29.01.2023
Moto Orkiestra Warszawa 29.01.2023

W tym roku MotoOrkiestra Warszawa gra o najwyższe cele już 29.01.2023. Możecie to zrobić wspólnie z NaviExpert, to wieloletni ekspert od systemów nawigacji który wsparł akcję fantastycznymi zestawami na licytację, zawierającymi licencję na nawigację, kartę paliwową, kubek oraz power bank. Jeśli zechcecie szybko i bezpiecznie dojechać w upragnione miejsce, takie jak Autodrom Bemowo 29 stycznia potrzebujecie odpowiedniego urządzenia! Zestaw od NaviExpert da możliwość podróżowania z aktualną mapą oraz dostęp do rozbudowanej bazy przydatnych punktów. Istnieje też monitorowanie i doskonalenie stylu jazdy. Systemy współpracuje z aplikacją Android Auto oraz CarPlay. Można tu też znaleźć informacje o patrolach i fotoradarach, dzięki temu unikniecie niepotrzebnych wydatków. W Waszych kieszeniach więcej pieniędzy na nasze licytacje!

Więcej info na Moto Orkiestra

Drift Taxi x MotoOrkiestra Warszawa 29.01.2023 – Bemowo

Drift Taxi x MotoOrkiestra Warszawa 29.01.2023 - Bemowo
Drift Taxi x MotoOrkiestra Warszawa 29.01.2023 – Bemowo

29 stycznia na warszawskim Bemowie po raz 19-sty zagra dla Was MotoOrkiestra. Jak w każdym roku Automobilklub Polski przy współpracy z Urzędem Dzielnicy Bemowo przygotował dla bardzo Was wiele atrakcji. „Tego dnia tradycyjnie rozgrzejemy Was mocą silników i ilością koni mechanicznych, ale nie tylko.”
W tym roku, tak jak w zeszłym, chcielibyśmy Was zaprosić przede wszystkim na pokazy driftu połączone oczywiście z drift taxi.
Jest możliwość żeby zasiąść na prawym fotelu – wystarczy do puszki wrzucić:
– 50zł żeby przejechać się z autem, które stoi jako pierwsze w kolejce lub
– 100zł żeby przejechać sie z wybranym przez siebie kierowcą.

Auta, które zaprosimy będą miały od ok.200 koni mechanicznych wzwyż oraz będą profesjonalnie przygotowane do driftu a sami kierowcy posiadający „skill” do klejenia par oraz do tzw. Drift Train.
Organizator obiecuje że nie będzie miękkiej gry.
Mile widziane będą też grassrootsowe i stylowe driftowozy, a nawet klasyki gustownie przerobione do driftu.
Zgłoszenia aut i kierowców możecie wysyłać na adres:
zlotyispotywpolsce@gmail.com
Zgłoszenie powinno zawierać kilka zdjęć w dobrej rozdzielczości, przynajmniej jeden filmik z pary oraz lista modyfikacji auta.

Potrzebna będzie również lista imprez z poprzedniego sezonu.
W tym roku mamy miejsce dla 30 starannie wyselekcjonowanych kierowców.
Możliwa też będzie strefa wystawowa:
– Car Audio
– Klasyki
– AmCary
– Stance/Tuning
– JDM/Kanjo

Więcej info na Drift Taxi x MotoOrkiestra Bemowo 2023

Motoorkiestra WOŚP Bemowo 2022

Wydarzenie użytkownika GarBusy Polska dla WOŚP

Spotykamy się w Warszawie 29 stycznia 2023 o godzinie 11:00, na parkingu przed Teatrem Wielkim. Zapraszamy do przybywania nie tylko GarBusami.

Na kolejne info należy oczekiwać na GarBusy Polska

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie. Kalendarz imprez motoryzacyjnych 2023 to jest to.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia