Warsztaty coachingowe dla kobiet

440

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Inspirująco-motywacyjne spotkanie dla kobiet odbędzie się 1 kwietnia w Poczytelni w Legionowie

Warsztaty coachingowe dla kobiet pomagają w osiągnięciu lepszej jakości życia. Skierowane są do wszystkich Pań, które chcą nabrać większej pewności siebie, popracować nad swoim wewnętrznym pięknem i odnaleźć swoją drogę do szczęścia.

Czym jest coaching ?

Coaching jest prostą i efektywną formą rozwoju osobistego, gdzie klient pracuje z Coachem nad realizacją wyznaczonych zadań. Słowo Coach z angielskiego, oznacza trener, tak więc ma on za zadanie motywować, nauczać, inspirować i pokazywać właściwą drogę do osiągnięcia wyznaczonego celu. Moda na coaching przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych i z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularna. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni, niezależnie od wieku i pozycji zawodowej decydują się na wsparcie coacha. Szukają wskazówek jak realizować się w sferze zawodowej i prywatnej, jak poprawić relacje z partnerami, dziećmi czy też współpracownikami.

Pomiędzy coachem a klientem musi wytworzyć się szczególna więź oparta na zaufaniu, aby współpraca była efektywna i owocna. Zadaniem osoby będącej trenerem jest także wydobycie z klienta pozytywnych cech, tak aby można je było wzmacniać. Coraz więcej firm również inwestuje w profesjonalny coaching, którego celem jest rozwijanie potencjału osoby trenowanej w asyście specjalisty. Celem takich zabiegów jest wykorzystanie w pełni potencjału swoich pracowników. Każda sesja coachingowa to praca nad osiągnięciem wyznaczonych celów, na przykład nad rozwijaniem przydatnych umiejętności lub nauką poprawnej komunikacji.

Warsztaty coachingowe dla kobiet – cechy dobrego coacha

Coach to osoba, która powinna przede wszystkim odpowiednio motywować swoich podopiecznych do działania i pracy nad sobą. Wzbudzać zaufanie, być dobrym słuchaczem i powiernikiem oraz stworzyć odpowiednią atmosferę podczas sesji. Dzięki partnerskiej relacji trener pomaga odkryć swoim klientom ich potencjał, uwzględniając indywidualne potrzeby i oczekiwania. Dobry Coach powinien posiadać dyplom i certyfikat ukończenia kursu, który będzie potwierdzeniem jego kompetencji. Jednak sam dyplom nie zagwarantuje nam, że mamy do czynienia z profesjonalistą. Powinien on wykazywać się efektywnością w swoich działaniach, oraz radzić sobie z własnymi emocjami, jak i z odczuciami podopiecznych. Dobry Coach potrafi zbudować przyjacielską i swobodną relację z klientem, jak również jest wobec niego uczciwy i szczery. Nie koloryzuje rzeczywistości, tylko rzetelnie informuje klienta o jego postępach i możliwościach, które mogą wspólnie osiągnąć. Nie narzuca swoich rozwiązań, a jedynie sugeruje kilka dróg, którymi można podążać, aby osiągnąć zamierzony cel.

Coaching motywacyjny

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, kiedy zaczynamy się zastanawiać nad swoimi celami i życiowymi aspiracjami. Coaching motywacyjny jest stworzony właśnie dla tych osób. Pomaga im lepiej poznać samych siebie i znaleźć właściwą drogę do sukcesu. Sesje coachingu motywacyjnego pozwalają ocenić własne możliwości i silne strony, a także znaleźć rozwiązania najlepsze dla nas. Pomagają nam również ukierunkować wysiłek na konkretny cel, skupić się na nim i dążyć do jego realizacji. Ten rodzaj coachingu jest polecany szczególnie tym, którym brakuje motywacji do działania.

Warsztaty coachingowe dla kobiet – Kinga Klejment

Kinga Klejment — trenerka i mentorka kobiet

Pani Kinga Klejment jest Coachem w budowaniu pewności siebie oraz prowadzi warsztaty szkoleniowe dla kobiet. Wspiera je zarówno w rozwoju osobistym, jak i zawodowym. Trenerka nakierowuje nas, abyśmy zaczęły bardziej dbać o swoje potrzeby, spełniały swoje marzenia i były szczęśliwe. Kobiety bardzo często poświęcają się dzieciom, parterom czy rodzicom, zapominając o swoich pragnieniach. Rodzą się wówczas frustracje, co może prowadzić do wypalenia osobistego i zawodowego, a w konsekwencji nawet do depresji. Dlatego Pani Kinga zachęca, aby inwestować w swój rozwój, odnaleźć szczęście i sens życia. Tylko wówczas będziemy czuły się spełnione, pewne siebie i szczęśliwe. Pani Kinga nie tylko prowadzi warsztaty szkoleniowe dla kobiet, zaprasza je również na stronę Facebookową „Strefa silnych kobiet”, gdzie jest jej administratorem. Znajdziemy tam ciekawostki ze światy mody i urody oraz porady jak pracować nad ogólnie pojętym rozwojem.

Pani Kinga Klejment wraz z Urzędem Miasta Legionowo zaprasza wszystkie mieszkanki na warsztaty szkoleniowo-rozwojowe. Cykl siedmiu spotkań będzie trwał od marca do maja. Panie będą pracowały nad budowaniem pewności siebie w trudnych momentach życia osobistego i zawodowego. Pierwsze spotkanie odbędzie się 14 marca w Ratuszu w Legionowie. Tematy, które będą poruszane na warsztatach to: asertywność, wewnętrzna siła, poczucie własnej wartości, a także miłość, akceptacja siebie i innych. Odbędą się również zajęcia z wizażystką i stylistką. Na koniec warsztatów na Panie czeka niespodzianka w postaci profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Babskie spotkanie w Legionowie

Blanka Gankowska — brafitterka, pomoże nam dobrać odpowiedni biustonosz, tak aby był nie tylko ładny, ale i wygodny i zdrowy

1 kwietnia w Poczytelni w Legionowie odbędzie się babskie spotkanie, gdzie wszystkie Panie będą mogły znaleźć chwilę dla siebie. Niespodzianek będzie wiele! Wyjątkowi goście, porady brafitterki, trenerki kobiet, wizażystki i stylistki. Pani Kinga Klejment będzie uczyć nas jak zbudować pewność siebie i wewnętrzną siłę. Blanka Gankowska natomiast pomoże nam dobrać odpowiedni biustonosz, tak aby nie tylko był piękny, ale również zdrowy i wygodny. Wyjątkowa Beata Borucka, znana jako „Mądra Babcia” przekaże nam, co jest w życiu najważniejsze i skąd mamy czerpać siłę i energię do działania. Pojawią się także Julita Gotowicka— stylistka, oraz Klaudia Rybus — wizażystka. Panie zadbają o nasz wizerunek zewnętrzny, pomogą dobrać odpowiedni strój do rodzaju naszej urody oraz pokażą jak wykonać profesjonalny makijaż. Odbędzie się także występ muzyczny Gośki Andrzejewskiej-Składanek.

Oprócz cudownych gości, którzy zadbają o naszą sferę duchową i wygląd zewnętrzny, znajdziemy również fajne stoiska z biżuterią i kosmetykami. Poznamy najnowsze trendy w modzie i makijażu. Bilet na to wydarzenie kosztuje tylko 29 zł i można go kupić online: kontakt@kingaklejment.pl lub stacjonarnie w salonie Madame w Legionowie. My w imieniu Pani Kingi Klejment i Blanki Gankowskiej serdecznie zapraszamy wszystkie Panie do udziału w tym cudownym wydarzeniu. Zapraszamy także do wysłuchania promocyjnego nagrania, gdzie nasze Panie dokładnie informują jakie niespodzianki czekają na nas 1 kwietnia.

Przeczytaj także: Zumba dla osób niepełnosprawnych

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia