EV Experience Tor Modlin test samochodów elektrycznych 26–27.05.2023

Jedno z największych elektromobilnych wydarzeń w Polsce czyli test samochodów elektrycznych w Polsce odbywający się w dniach 26-27 maja 2023 na Torze Modlin

496

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

EV Experience Tor Modlin test samochodów elektrycznych 26–27.05.2023
EV Experience Tor Modlin test samochodów elektrycznych 26–27.05.2023

Tym razem zapraszamy na drugą edycję EV Experience na Tor Modlin. Będzie to jedno z największych elektromobilnych wydarzeń w Polsce, czyli największy test samochodów elektrycznych w Polsce odbywający się w dniach 26-27 maja 2023. Organizator informuje, że odbędzie się ponad 2 tysiące jazd testowych najnowszymi modelami pojazdów elektrycznych dostępnych na polskim rynku. Wydarzenie to jest okazją, by w jednym miejscu zobaczyć i przetestować większość z elektrycznych pojazdów takich jak samochody, rowery oraz hulajnogi — dostępne na polskim rynku.

DZIEŃ ROBOCZY (business day) – PIĄTEK 26.05.2023

Pierwszy dzień tego wydarzenia skierowany jest do tych, którzy zarządzają flotą pojazdów, planują jej elektryfikację, lub chcą włączyć się w ochronę klimatu. Jeżeli zrównoważony rozwój i eko transport są ważne dla Twojej firmy oraz Twoich pracowników masz szansę skorzystać z EV Experience.

Jeśli chcesz przekonać swoich pracowników, że elektromobilność to nie nowa fanaberia dla bogatych to zaproś ich, aby zdobyli doświadczenia e-mobilności na profesjonalnym torze!

Więcej informacji znajdziemy na stronie organizatora https://evexp.pl/en/business-day/

Bilety na Dzień Roboczy EV Experience Tor Modlin 26.05.2023

Bilety dla partnerów EV Experience – bezpłatny

Indywidualne Bilety dla firm – 199 zł /osobę

Pakiet szkoleń dla firm – 9000 zł / do 15 osób

Bilety uprawniają do:

 • – wejście do strefy EV Experience
 • – jazdy próbne (rejestracja w systemie kolejek na miejscu zdarzenia)
 • – udział w wykładach edukacyjnych – rozmowach z praktykami elektromobilności
 • – dostęp do wszystkich stref (EXPO, e-CARGO, Mikromobilność)
 • – korzystanie ze wszystkich atrakcji (Strefa VIP, Scena DJ, Zlot Food Trucków, Strefa Kids, Studio TV, Centrum Edukacyjne, Strefa Gier – symulatory jazdy)
EV Experience Tor Modlin test samochodów elektrycznych 26–27.05.2023 Kompleks Modlin Track
EV Experience Tor Modlin test samochodów elektrycznych 26–27.05.2023 Kompleks Modlin Track

DZIEŃ OTWARTY – SOBOTA 27.05.2023

Tegoroczna edycja jak informują organizatorzy to większa liczba zaplanowanych jazd testowych. W strefie Expo zaprezentuje się kilkadziesiąt marek oraz strefa elektrycznych samochodów dostawczych i jednośladów. Zaprezentowane e-pojazdy, takie jak samochody sportowe, luksusowe i miejskie, będzie można przetestować w jednej z dwóch części Toru Modlin.

Bilety na Dzień Otwarty EV Experience Tor Modlin 27.05.2023

Wszyscy zainteresowani wydarzeniem mogą kupować bilety na tą imprezę, które kosztują – 39 zł.

Bilety upoważniają do wejścia na teren EV Experience a także udziału w pikniku motoryzacyjnym, jazdach testowych (zapisy w systemie kolejkowym na miejscu wydarzenia), dostępu do wszystkich stref (EXPO, e-CARGO, Mikromobilności), korzystania ze wszystkich atrakcji (VIP zone, scena DJ, zlot Food Trucków, kids zone, studio TV, centrum edukacyjne, gaming zone – symulatory jazdy), czy udziału w szkoleniach edukacyjnych.

Dzieci do lat 16 mają wstęp bezpłatny, wielka szkoda, że organizator nie przewidział żadnych ulg dla osób niepełnosprawnych.

Dzień Otwarty – Program EV Experience Tor Modlin

 • – Jazdy testowe EV
 • – Pokaz EV
 • – Strefa EXPO
 • – Strefa e-CARGO
 • – Szczyt EV Klub Polska
 • – Puchar EV Klubu Polskiego
 • – Studio telewizyjne
 • – Strefa VIP Paddock Club
 • – Strefa Mikromobilności
 • – Food Trucki
 • – Centrum Edukacji

TRASY EV DOŚWIADCZENIE 2023 – info ze strony organizatora

Impreza odbędzie się na Torze Wyścigów Konnych Modlin, co daje niemal nieograniczone możliwości organizacji imprez masowych na najwyższym poziomie. 

Kompleks Modlin Track składa się z dwóch niezależnych torów oraz jak zapewnia organizator dobrze wyposażonego zaplecza infrastrukturalnego.

Tor Modlin [Tor Modlin]
gen. Wiktora Thommée 1B ul
05-102 Nowy Dwór Mazowiecki, Polska

Reasumując 26 – 27.05.2023 to niewątpliwie ważne wydarzenie w województwie mazowieckim, a w związku z tym Tor Modlin i Nowy Dwór Mazowiecki przeżyje najazd elektryków. Będzie to największy test samochodów elektrycznych w Polsce TOR EV EXPERIENCE 2023 info

Samochody elektryczne na torze Modlin – Relacja z EV Experience 2022

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

 • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
 • KRS: 0000406931
 • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia