VI Wystawa Pojazdów Zabytkowych 28.05.2023 Zelów

VI Zlot skierowany jest do wszystkich posiadaczy pojazdów zabytkowych i unikatowych w Zelowie to bez wątpienia godne uwagi wydarzenie.

2155

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

VI Wystawa Pojazdów Zabytkowych 28.05.2023 Zelów
VI Wystawa Pojazdów Zabytkowych 28.05.2023 Zelów

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich miłośników zabytkowej motoryzacji, będzie to VI Wystawa Pojazdów Zabytkowych w Zelowie. Impreza odbędzie się 28 maja 2023, podobnie jak w poprzednich latach miejscem wydarzenia będzie teren Targowiska Miejskiego w Zelowie przy ulicy Poznańskiej 8.

Ważną informacją dla uczestników jest taka, że wjazd na teren Zlotu NIE WYMAGA REJESTRACJI, NIE są też POBIERANE OPŁATY wpisowe.

VI Wystawa Pojazdów Zabytkowych – warunki uczestnictwa

Zlot skierowany jest do wszystkich posiadaczy pojazdów zabytkowych i unikatowych oraz klasycznych wyprodukowanych do 1993 r.
Jak zwykle od reguły stosowane są również wyjątki, do których należą:
– pojazdy zarejestrowane na żółtych tablicach, pojazdy militarne i unikatowe bez ograniczeń wiekowych.
– wszystkie pojazdy wyprodukowane w Polsce (Żuk, Syrena, Maluch, Polonez itp.) lub pojazdy z tzw. bloku wschodniego bez ograniczeń wiekowych.

Pozostałe pojazdy wyprodukowane po 1993 r.

– organizator prosi o przesłanie zapytania na e-mail: stare.tloki@gmail.com lub w wiadomości prywatnej na FB w celu weryfikacji.
Pamiętajcie, na teren Zlotu zostaną wpuszczone tylko wszystkie wyżej wymienione pojazdy.
Ograniczenie dotyczące wjazdu dotyczy również posiadaczy współczesnych motocykli.

VI Wystawa Pojazdów Zabytkowych w Zelowie 28.05.2023 plakat
VI Wystawa Pojazdów Zabytkowych w Zelowie 28.05.2023 plakat

Kulminacją VI Wystawy Pojazdów Zabytkowych w Zelowie będzie niewątpliwie przejazd kolumny pojazdów zabytkowych ulicami miasta co jak zawsze jest wspaniałą atrakcją dla zgromadzonej wzdłuż trasy przejazdu publiczności.

Aktualne informacje możemy uzyskać na stronie organizatora VI Wystawa Pojazdów Zabytkowych w Zelowie.

Reasumując, w poprzednim roku 5 Wystawa Pojazdów Zabytkowych-Zelów 22.05.2022 było to godne uwagi wydarzenie, z pewnością tak będzie i teraz.

I RAJD STARYCH TŁOKÓW
I RAJD STARYCH TŁOKÓW 27.05.2023

I Rajd Starych Tłoków 27.05.2023

Niestety, pomimo że zgłoszenia przyjmowane były do 20/05/2023 warto poinformować, że po raz pierwszy, dzień przed Wystawą Pojazdów Zabytkowych w Zelowie organizator zaprasza do udziału w całodniowym rajdzie turystycznym po regionie.

Start w sobotę 27 maja z Ośrodka “Przy Patykach”, Kolonia Łobudzice 18c koło Zelowa. Do pokonania trasa około 150 km, gdzie czekają na uczestników różne zadania do wykonania. Rajd zakończy się również w Ośrodku “Przy Patykach”. Po drodze będzie trochę historii i trochę natury, będzie asfalt i szutry, ale przede wszystkim dużo świetnej, starej motoryzacji. Zabierzcie rodzinę i znajomych, weźcie ze sobą swoje pociechy i dużo dobrego humoru! Wszystkich chętnych zapraszamy też do wspólnej integracji przy ognisku w Ośrodku “Przy Patykach” po zakończeniu rajdu.

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Poprzedni artykułJakie mamy uzależnienia?
Następny artykułAh te elektryki
Piotr Pawlak
Jestem miłośnikiem zabytkowej motoryzacji i turystyki z nią związanej. Interesuje się historią Warszawy, a wolnych chwilach oglądam stare polskie komedie przede wszystkim mistrza Stanisława Barei. Dobry rock-and-roll, ska i punk rock nie są mi obce, no i oczywiście klasyka metalu z lat 80/90. Wszystko to okraszone jest fotografią kiedyś kliszową obecnie cyfrową.

Brak postów do wyświetlenia