Dlaczego warto podróżować kamperem?

Podróżowanie kamperem jest wygodne, śpisz gdzie chcesz i możesz sobie obiad ugotować... i zjeść albo zamówić z dostawą

388

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

wygoda podróżowania kamperem, śpisz gdzie chcesz i kiedy chcesz
czemu warto podróżować kamperem? bo wygodnie?

Wakacje w kamperze to świetny i oryginalny sposób na zwiedzanie w gronie najbliższych. Ta forma wypoczynku jest szczególnie polecana osobom ceniącym niezależność, dla których podróż bez precyzyjnych planów jest okazją na poznawanie nowych miejsc niemal od kuchni. Dlaczego warto zainwestować w „dom na kółkach” i doświadczyć czegoś zupełnie nowego?

kamperem zatrzymasz się na spanie i jedzenie gdzie chcesz nawet w lesie
jazda kamperem to swoboda, śpisz gdzie chcesz i kiedy chcesz dlatego warto podróżować kamperem

Wolność i swoboda

Podróż kamperem gwarantuje nieocenioną wolność – przede wszystkim pod względem organizacji własnej bazy noclegowej. Nie zachodzi konieczność poszukiwania miejsca noclegowego, sprawdzania standardów i porównywania kosztów, bo wszystko to gwarantuje przestronny i komfortowy pojazd. Nie od dziś wiadomo, że atrakcyjne zdjęcia hoteli nie zawsze idą w parze z rzeczywistością. To dlatego lepiej polegać na sprawdzonej opcji, jaką jest kamper.

A skoro mowa o wypróbowanych rozwiązaniach, nie można pominąć firmy https://elcamp.pl/, która od ponad 50 lat piastuje pozycję lidera jako polski dystrybutor marek karawaningowych. W ofercie znajdują się pojazdy nowe i używane, firma jest też wyłącznym dystrybutorem kamperów marki Adria, budowanych na podwoziu Fiata i Citroena. Zainteresowanym poleca się szczególnie nowy kamper Adria, który zachwyca nowoczesną konstrukcją i atrakcyjną linią nadwozia.

Niepowtarzalny widok z sypialni – czyli warto podróżować kamperem

Podróżowanie kamperem zapewnia nie tylko komfortowe warunki, ale i niecodzienne widoki tuż przed zaśnięciem. Pojazd zaparkowany w ustronnym miejscu gwarantuje widoki, którymi nie może pochwalić się żaden hotel. Cudowny krajobraz pasma gór. Linia horyzontu oddzielająca ocean od błękitnego nieba czy miasto skąpane nocą w milionach świateł – tak niepowtarzalną scenerię można fundować sobie każdego dnia w innym miejscu.

Nadprogramowy punkt wycieczki w spontanicznej realizacji

Zaplanowana wycieczka z przewodnikiem pozwoli poznać masę szczegółów, lecz nic nie zastąpi eksplorowania turystycznych perełek na własną rękę. Podróż kamperem pozwala zrealizować wycieczkowe plany, ale zawsze pozostaje szeroki margines na spontaniczne pomysły. Co począć, gdy w docelowym miejscu właśnie zaczęło padać? Czasem wystarczy pojechać kilka kilometrów dalej, by podziwiać piękno danego miejsca w objęciach słońca. W ten sam sposób można uniknąć nagłych korków na drogach, a nawet zupełnie zmienić cel swojej podróży.

Bez opłat za nadbagaż

Koniec z szacowaniem wagi torby podróżnej i ograniczonym wyborem ciuchów. Kamper to przestronny pojazd, w którym zmieści się wszystko, czego potrzeba, a także akcesoria wzięte pośpiesznie „na wszelki wypadek”. Dzięki temu nie trzeba dopłacać za nadbagaż czy rezygnować z jego części przed wejściem na pokład samolotu.

Podróż w gronie najbliższych

Wyprawa turystyczna z obcymi ludźmi często oznacza konieczność akceptacji niewłaściwych zachowań. Podróż kamperem odbywa się w gronie rodziny lub przyjaciół, którzy świetnie czują się we własnym towarzystwie. Przejazd w przyjemnej atmosferze jest niezwykle ważny, bo wynosi wycieczkę na wyższy poziom – a to już są elementy, których nie da się przeliczyć na pieniądze.

przeczytaj o płonących bateriach w pojazdach elektrycznych albo jeśli kochasz jedzenie i dobrą atmosferę o Kolacji Mistrzów

a generalnie to słuchaj naszego radia:

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia