motoGodzina W 1 SIERPNIA 2023 Kluczbork Rynek

motoGodzina W to wydarzenie po raz kolejny zorganizowane na Rynku w Kluczborku, aby uczcić 79 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego i pamięć Powstańców. Zatrzymaj się na chwilę o 17.00

0
130
motoGodzina W; motoGodzina
motoGodzina W 1 SIERPNIA 2023 Kluczbork Rynek

motoGodzina W to wydarzenie już po raz kolejny zorganizowane na Rynku w Kluczborku, aby uczcić 79 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych motocyklistów i inne zainteresowane osoby do udziału w inicjatywie uczczenia pamięci POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH.

Zbiórka g. 16.30 przy Galerii Miodowej w Kluczborku

– 16.40 przejazd na Rynek w Kluczborku

17.00 przy dźwięku silników, klaksonów, syren i z wykorzystaniem biało-czerwonych emblematów, w chwili zadumy oraz w łączności z mieszkańcami Stolicy i całej Polski, wspomnimy bohaterów Powstania Warszawskiego.

Tradycyjnie też po więcej bieżących informacji, odsyłamy na stronę organizatora motoGodzina”W”

Prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Motocyklem po kluczborskich okolicach oraz Rycerz Byczyna na kluczborskim Rynku w ramach wydarzenia motoGodzina”W” uświetnili w ten sposób 78 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Bardzo dziękujemy…

motoGodzina”W” w Kluczborku 2017, uczczenie pamięci POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH o 17.00 – symbolicznej godzinie “W”. Rycerz Byczyna oraz motocykliści z okolic Kluczborka wraz z mieszkańcami zatrzymali się na Kluczborskim Rynku i uczcili bohaterskich Powstańców Warszawskich.

Dziękuję wszystkim, którzy w poprzednich latach przyszli i przyjechali aby zatrzymać się na chwilę o godzinie 17.00 oraz pomagali w organizacji tego wydarzenia.

motoGodzina W 1 SIERPNIA Kluczbork Rynek
motoGodzina W 1 SIERPNIA Kluczbork Rynek

Cześć i Chwała Bohaterom!

Powstanie Warszawskie 1 sierpnia 1944 to mój artykuł z poprzedniego roku, który jest ciągle aktualny.

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.