Dramat na granicy z Ukrainą – przejeżdża tylko kilka aut na godzinę

potrzebna jest reakcja polityków z obu stron granicy, czy jest to sytuacja nie do rozwiązania?

334

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

na granicy z Ukrainą korek
nadal korek na granicy z Ukrainą

na granicy z Ukrainą nadal trwa protest a czas na przekroczenie przejścia drogowego z dnia na dzień się wydłuża

na granicy z Ukrainą sytuacja eskaluje

Ta sytuacja brzmi naprawdę frustrująco i trudno sobie wyobrazić, jak ciężko musi być dla kierowców i przewoźników z tak długimi kolejkami na granicy. Czekanie osiem godzin w kolejce w Hrebennem czy stanie z 470 tirami w Dorohusku musi być niezwykle uciążliwe i wywołuje duże emocje. To musi być bardzo trudne, zwłaszcza gdy podróżujący nie mają wpływu na tę sytuację i muszą z nią sobie radzić.

Mam nadzieję, że kierowcy i przewoźnicy znajdą siłę, by zachować spokój i cierpliwość w tak trudnej sytuacji. Bezpieczeństwo na drodze jest priorytetem, nawet w momencie takiego niepokoju. Trzymam kciuki, żeby sytuacja jak najszybciej się unormowała, a podróżujący mogli kontynuować swoją drogę bez zbędnych opóźnień i stresu.

Każdy dzień tego konfliktu to milionowe straty dla przewoźników ale także straty w wizerunku. Czemu tak trudno się porozumieć?

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia