Komendant Straży Miejskiej w Legionowie. Dziwne zachowania parkujących po alkoholu. Doświadczenia Straży Miejskiej.

Komendant Adam Nadworski przekazał informacje na temat zasad parkowania i usuwania wraków samochodowych .Dowiedz się jak zaparkować bezpiecznie!

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Wraki samochodowe często zajmują miejsca parkingowe,
Na chwilę obecną Straż Miejska W Legionowie prowadziła 82 sprawy o usuwanie wraków z ulic.

Komendant Straży Miejskiej w Legionowie Pan Adam Nadworski, znany ze swojego zaangażowania w poprawę bezpieczeństwa i porządku publicznego, podzielił się z nami swoją wiedzą na temat ogólnych zasad parkowania oraz usuwania wraków samochodowych.

Zasady parkowania

Komendant podkreśla, że zasady parkowania są proste, ale często ignorowane, że nieprawidłowe parkowanie może utrudniać ruch drogowy, a w skrajnych przypadkach nawet zagrażać bezpieczeństwu innych użytkowników drogi.

Komendant Adam Nadworski wyjaśnia :”Parkować można w miejscach wyznaczonych, czyli na parkingach przylegających do ulicy czy na ulicy Piłsudskiego w Legionowie. Natomiast jest pewien zakaz parkowania czy postoju powyżej 2 godzin na ulicy Piłsudskiego po obydwu stronach od centrum komunikacyjnego do królowej Jadwigi. Ograniczenie polega na tym, że w dni robocze od 7.00 do 19.00 powinniśmy parkować do 2 godzin.

W sercu miasta, gdzie tętni życie handlowe i komunikacyjne, kupcy zauważyli problem, który zaczął wpływać na ich działalność. Brak miejsc parkingowych dla klientów zaczynał odbijać się na ich obrotach. Klienci, nie mogąc znaleźć miejsca do zaparkowania, zniechęcali się do odwiedzania sklepów, co prowadziło do spadku sprzedaży.

Zarządca drogi, miasto, otrzymał prośby od kupców, aby rozwiązać ten problem. Kupcy zwrócili uwagę na to, że ich sklepy są położone w strategicznym punkcie miasta, tuż obok dworca i centrum komunikacyjnego. Ta lokalizacja przyciągała nie tylko mieszkańców miasta, ale także podróżnych, którzy korzystali z pociągów do Warszawy

Usuwanie wraków samochodowych z ulic Legionowa.

Kiedy mówimy o wrakach samochodowych, Komendant Straży Miejskiej w Legionowie Pan Adam Nadworski podkreśla: „wraki samochodowe nie tylko blokują miejsca postojowe, ale także mogą być niebezpieczne. Często przyciągają dzieci, które mogą się w nich zranić, a także stanowić zagrożenie dla środowiska, jeśli zaczynają przeciekać płyny.”

Zapraszamy do wysłuchania podcastu z Komendantem Straży Miejskiej w Legionowie Panem Adamem Nadworskim

 

Transkrypcja Transkrypcja.Adam Nadworski

https://bezpiecznapodroz.org/sluchaj-nas-online/

Zadanie publiczne sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Zrealizowano w ramach Wojewódzkiego Programu Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Województwa Mazowieckiego.

 

 

 

 

 

Brak postów do wyświetlenia