Jeep Compass plug-in 2023 – wszechstronny i oszczędny SUV

Kierowcy, szukający oszczędnego auta w eksploatacji, mogą się cieszyć zasięgiem do 50 km, w trybie EV który wystarczy na codzienne dojazdy. Jeep Compass plug-in w wersji hybrydowej spala 5 l/100 km. Wnętrze jest nowoczesne, z przyjemnymi materiałami wykończeniowymi. Przyjemna i cicha jazda w trybie elektrycznym.

311

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Jeep Compass plug-in 2023 od przodu i boku
czerwony Jeep jest najszybszy

Jeep Compass plug-in to propozycja dla kierowców, którzy szukają samochodu oszczędnego w eksploatacji. W trybie elektrycznym samochód ten może przejechać do 50 kilometrów, co w zupełności wystarczy na codzienne dojazdy do pracy lub szkoły. W trybie hybrydowym Jeep Compass plug-in spala około 5 litrów paliwa na 100 kilometrów. To oznacza, że koszty użytkowania samochodu są znacznie niższe niż w przypadku samochodu z silnikiem spalinowym.

Wygląd zewnętrzny i wnętrze oraz wrażenia z jazdy

Jeep Compass plug-in 2023 - zegary
deska rozdzielcza to LCD

Jeep Compass plug-in nie różni się znacząco od wersji spalinowej. Samochód ten ma typowy dla Jeepów wygląd, z charakterystyczną atrapą chłodnicy i osłonami podwozia. Wnętrze jest również podobne do wersji spalinowej, z nowoczesnym designem i przyjemnymi materiałami wykończeniowymi.

W trybie elektrycznym Jeep Compass plug-in oferuje zasięg do 50 kilometrów. W tym zakresie samochód jest bardzo cichy i przyjemny w prowadzeniu. Silnik elektryczny zapewnia wystarczającą moc do płynnej jazdy w mieście i na trasie.

W trybie hybrydowym samochód działa sprawnie i płynnie, a silnik spalinowy włącza się tylko wtedy, gdy jest to konieczne. W trybie tym samochód jest również bardzo cichy, a silnik spalinowy pracuje tylko na niskich obrotach.

Jeep Compass plug-in: zużycie paliwa i zasięg

Jeep Compass plug-in 2023 rzut z tyłu i boku
bardzo czerwony egzemplarz

W trybie elektrycznym Jeep Compass plug-in spala około 15 kWh energii elektrycznej na 100 kilometrów. To oznacza, że koszt przejechania 100 kilometrów wynosi około 20 zł (przy założeniu, że koszt energii elektrycznej wynosi 0,5 zł za kWh). W trybie hybrydowym samochód spala około 5 litrów paliwa na 100 kilometrów. To oznacza, że koszt przejechania 100 kilometrów wynosi około 50 zł (przy założeniu, że koszt paliwa wynosi 5 zł za litr).

Jeep Compass plug-in to interesujący samochód, który łączy zalety hybrydy i auta EV. Samochód ten jest wszechstronny i może być używany zarówno w mieście, jak i na trasie. Jeep Compass plug-in to dobry wybór dla osób, które szukają samochodu, który jest oszczędny w eksploatacji i zapewnia niskie koszty użytkowania. Samochód ten jest również przyjemny w prowadzeniu i ma nowoczesne wyposażenie.

Jeep Compass plug-in 2023 - centralna konsola
Jeep Compass plug-in 2023 – centralna konsola

Zalety

 • Możliwość poruszania się w trybie EV, hybrydowym lub tylko spalinowym
 • Niskie zużycie paliwa
 • Wszechstronność
 • Połączenie zalet hybrydy i auta EV

Wady

 • Cena
 • Czas ładowania akumulatora

Dodatkowe informacje

Oprócz zalet wymienionych w raporcie, Jeep Compass plug-in oferuje również następujące cechy:

 • Wyposażenie standardowe obejmuje system multimedialny Uconnect 5 z 8,4-calowym ekranem dotykowym, system nawigacji satelitarnej, system audio Alpine z 9 głośnikami, a także systemy bezpieczeństwa, takie jak asystent pasa ruchu, system zapobiegający kolizjom czołowym i system rozpoznawania znaków drogowych.
 • Samochód jest dostępny w dwóch wersjach wyposażenia: Limited i Trailhawk. Wersja Limited to bardziej komfortowa wersja, przeznaczona do jazdy po asfalcie. Wersja Trailhawk to bardziej terenowa wersja, która oferuje dodatkowe wyposażenie, takie jak napęd na wszystkie koła, osłony podwozia i system Quadra-Drive II.

Bezpieczny zakup Jeep Compass plug in Hybrid

Jeep Compass
Compass plug-in hybrid

Cena Jeepa Compassa plug-in w Polsce zaczyna się od 159 900 zł

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

 • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
 • KRS: 0000406931
 • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia