Amerykanie wolą Trumpa? ostatni sondaż na to wskazuje

Polacy wolą Trumpa? Sondaż "Wall Street Journal" pokazuje, że Donald Trump ma przewagę nad Joe Bidenem. Dowiedz się, jak to się stało i dlaczego Amerykanie wolą Trumpa.

230

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.


Sondaż „Wall Street Journal” pokazuje, że Donald Trump ma obecnie przewagę nad Joe Bidenem w wyścigu o Biały Dom. Jest to niepokojąca wiadomość dla Demokratów, którzy liczyli, że Biden będzie w stanie przedłużyć swoją kadencję.

Amerykanie wolą Trumpa bo Biden jest za stary?

Istnieje kilka powodów, dla których Trump może mieć przewagę. Po pierwsze, gospodarka USA nie jest w najlepszej kondycji. Inflacja jest wysoka, a bezrobocie rośnie. Wielu Amerykanów może uważać, że Trump lepiej poradzi sobie z tymi problemami. Po drugie, Trump jest popularny wśród konserwatywnych wyborców. Jest postrzegany jako silny przywódca, który jest w stanie chronić granice i walczyć z przestępczością.

Po trzecie, Biden jest coraz bardziej niepopularny. Wielu Amerykanów jest niezadowolonych z jego sposobu sprawowania urzędu. Oczywiście, sondaże nie są wyrocznią. Do wyborów jeszcze daleko, a wiele może się wydarzyć. Jednak obecna przewaga Trumpa jest niepokojąca dla Demokratów. Co mogą zrobić i jaki to może mieć wpływ na Polskę?

Przepis na zwycięstwo czy na obronę?

Oto kilka rzeczy, które Demokraci mogą zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo:

  • Poprawić sytuację gospodarczą. To jest kluczowy priorytet dla wielu wyborców.
  • Zjednoczyć swoją partię. Biden jest coraz bardziej podzielony z własnymi liberałami.
  • Znaleźć silny kandydat na wiceprezydenta. Biden ma 80 lat i wielu Amerykanów obawia się, że nie będzie w stanie pełnić swoich obowiązków przez pełną kadencję.

Jeśli Demokraci nie zrobią niczego, aby poprawić swoją pozycję, to Trump może mieć realne szanse na powrót do Białego Domu.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia