Klasyczna Wigilia w Zamku Topacz 21.12.2023

Klasyczna Wigilia w Zamku Topacz, organizatorami będą Klasyczna Strefa & Motoclassic Wrocław. Wigilia odbędzie się w dniu 21.12.2023, godzina 18:00 w miejscowości Ślęza

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Klasyczna Wigilia w Zamku Topacz 21.12.2023; Klasyczna Strefa Wrocław & Motoclassic Wrocław; Muzeum Motoryzacji
Klasyczna Wigilia w Zamku Topacz 21.12.2023

W tym roku sezon 2023 zakończy Klasyczna Wigilia w Zamku Topacz, której organizatorami będą Klasyczna Strefa & Motoclassic Wrocław. Wigilia odbędzie się w dniu 21.12.2023, godzina 18:00 na Zamku Topacz w miejscowości Ślęza.

Jak pisze organizator zaskoczymy Was, w jeszcze jeden grudniowy wieczór, klasycznie w czwartek!
W świątecznej atmosferze dla wszystkich miłośników klasycznej motoryzacji wspólne spotkanie wigilijne będzie prawdopodobnie zakończeniem sezonu 2023! Być może niektórych z Was będzie można jeszcze spotkać na jednej z wielu imprez które zawarłem w artykule Motopasterka 2023. Zachęcam gorąco do zapoznania się.
Klasyczna Strefa Wrocław & Motoclassic Wrocław łącząc swoje potencjały deklaruje że z takiego połączenia musi wyjść coś niesamowitego!

<yoastmark class=

Klasyczna Wigilia – Klasyczna Strefa & Motoclassic Wrocław – nie zapomnijcie zabrać ze sobą Waszego klasyka

To już 21.12.2023 o godzinie 18:00 – Zamek Topacz i Klasyczna Wigilia. Wigilijne przysmaki i rozgrzewające trunki (bez względu czy będzie mróz) będą czekały na Was.  Tego wieczoru wstęp do Muzeum Motoryzacji Topacz będzie wolny dla wszystkich uczestników!

Mile widziany jest absolutnie każdy z Was, a dla tych którzy przyjadą swoim klasykiem  czekać będzie miejsce na dziedzińcu na Wasz samochód. Jak piszą organizatorzy, chcemy przeżyć tę motowigilię razem ze wszystkimi miłośnikami motoryzacji z naszego regionu!
Ubierzcie się ciepło, zaopatrzcie się w dobre nastroje, świąteczne gadżety czy co Wam dusza podpowiada i spotkajmy się Wszyscy 21 grudnia w Topaczu!
Koniecznie zaznaczcie swoją obecność na wydarzeniu Klasyczna Wigilia – Klasyczna Strefa  & Motoclassic Wrocław
Zamek Topacz – Hotel, Restauracja, Muzeum Motoryzacji
Ślęza, ulica Templariuszy 1, Bielany Wrocławskie
Numer telefonu 71 771 99 99
Do Świąt Bożego Narodzenia coraz bliżej, dlatego warto wiedzieć jak w tym okresie będzie otwarte Muzeum Motoryzacji oraz Lumina Park Wrocław – Tajemnicze Ogrody!
Bilety można zakupić na miejscu w kasie jak również na stronie https://bilety.topacz.pl/
Plakat - W jakie dni można zwiedzić Muzeum Motoryzacji oraz Lumina Park Wrocław - Tajemnicze Ogrody
W jakie dni można zwiedzić Muzeum Motoryzacji oraz Lumina Park Wrocław – Tajemnicze Ogrody

Pomóżcie nam wspólnie dla Was pracować, bo Warszawa to także Wy! Poznaj swoje miasto, za naszym pośrednictwem.

Czytaj również Miasto moje a w nim, kalendarz warszawski na tydzień 30.11-6.12.2023 oraz Rozgrzewanie silnika przed jazdą zimą,

Stacja Klasyki w Galerii Północnej działa do końca stycznia – Klasyki motoryzacji w Północnej 01.12.2023 – 31.01.2024

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Brak postów do wyświetlenia