Polska kadra skoczków gotowa na podbój Czterech Skoczni!

Już w czwartek, 28 grudnia 2023 roku, rusza 72. edycja Turnieju Czterech Skoczni!

231

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Polska kadra skoczków przygotowuje się do Turnieju Czterech Skoczni 2023/2024
Polska kadra skoczków przygotowuje się do Turnieju Czterech Skoczni 2023/2024

W czwartek, 28 grudnia 2023 roku, rusza 72. edycja Turnieju Czterech Skoczni, a polska reprezentacja, z gwiazdami jak Stoch, Kubacki i Żyła, stoi gotowa do boju. Przypomnijmy, że Kubacki zajął drugie miejsce w poprzednim sezonie, a Stoch triumfował trzykrotnie.

Polscy skoczkowie gotowi na wysokie loty w Oberstdorfie

W najbliższy czwartek, 28 grudnia 2023 roku, świat skoków narciarskich skupi swoją uwagę na inauguracji 72. edycji Turnieju Czterech Skoczni. W składzie polskiej reprezentacji m.in. Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła. A także Andrzej Zniszczoł, Stefan Hula i Aleksander Wąsek. Nasza kadra gotowa jest na zmagania w niemiecko-austriackim cyklu, który tradycyjnie rozpocznie się w Oberstdorfie.

Przypomnijmy sobie magiczne chwile z poprzedniego sezonu, gdy Dawid Kubacki zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Kubacki triumfował na imponującej skoczni Bergisel, zyskując nie tylko uznanie kibiców, ale także zdobywając cenne punkty do klasyfikacji. Kamil Stoch trzykrotnie stawał na najwyższym stopniu podium, zdobywając serca kibiców. Piotr Żyła również regularnie plasował się w czołówce. Jakie emocje przyniesie nam kolejna edycja tego prestiżowego cyklu?

Pierwszy konkurs rozegrany zostanie w malowniczym Oberstdorfie, a już dzień później skoczkowie przeniosą się do Garmisch-Partenkirchen na kolejne zmagania. Sylwester zainauguruje kwalifikacje na Grosse Olympiaschanze w Innsbrucku, a noworoczny dzień przyniesie tradycyjny konkurs na tej samej skoczni. Ostatnią rozgrywką, która zdecyduje o triumfatorze 72. edycji Turnieju Czterech Skoczni, będą zawody w Bischofshofen. Planowane są na sobotę, 6 stycznia 2024 roku.

Turniej Czterech Skoczni 2023/2024 w kalendarzu fanów sportu zimowego!

Oberstdorf, Garmisch-Partenkirchen, Innsbruck i Bischofshofen – to nazwy, które w najbliższych tygodniach będą królować w świecie skoków narciarskich. Polska reprezentacja stoi przed kolejnym wyzwaniem, gotowa zmierzyć się z najtrudniejszymi skoczniami i rywalami. Rozpoczynamy nowy rok sportowymi emocjami i wiarą w sukces naszych zawodników w jednym z najbardziej prestiżowych cyklów skoków narciarskich na świecie. Niech Turniej Czterech Skoczni 2023/2024 przyniesie nam radość i powody do dumy z polskich sukcesów na arenie międzynarodowej!

SŁUCHAJ NAS ONLINE!

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia