Użytkowy i użyteczne – Ford Transit Connect w akcji

Ford Transit Connect - Dopasowany do Twoich potrzeb, niewielkie gabaryty i pojemna przestrzeń ładunkowa. Sprawdź!

275

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Ford Transit Connect w śnieżnym pejzażu
Ford Transit Connect w śnieżnym pejzażu

Ford Transit Connect może być bardzo użytecznym samochodem dla polskiego przedsiębiorcy. Jest to samochód dostawczy o niewielkich gabarytach, który jest łatwy w manewrowaniu w mieście. Ma również pojemną przestrzeń ładunkową, która może pomieścić do 2,4 m3 ładunku.

Ford Transit Connect w śnieżnym pejzażu
Ford Transit Connect

Samochody użytkowe są coraz bardziej komfortowe

Ford Transit Connect jest dostępny w wielu wersjach, dzięki czemu można go dopasować do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy. Dostępne są wersje z napędem na przednie lub tylne koła, z silnikami benzynowymi lub diesla, a także z różnymi opcjami wyposażenia. Ford Transit Connect jest również stosunkowo oszczędny w eksploatacji. Średnie spalanie w cyklu mieszanym wynosi od 6,1 do 6,9 l/100 km.

Ford Transit Connect w akcji czyli przewozimy cokolwiek bo wszystko się zmieści
Ford Transit Connect w akcji czyli przewozimy cokolwiek bo wszystko się zmieści

Oto kilka zalet, które sprawiają, że Ford Transit Connect może być dobrym wyborem dla polskiego przedsiębiorcy:

 • Niewielkie gabaryty ułatwiają manewrowanie w mieście
 • Pojemna przestrzeń ładunkowa
 • Dostępność w wielu wersjach, dzięki czemu można dopasować samochód do indywidualnych potrzeb
 • Oszczędność w eksploatacji

Oczywiście, wybór odpowiedniego samochodu dostawczego dla przedsiębiorcy zależy od indywidualnych potrzeb i wymagań. Ford Transit Connect jest jednym z wielu dobrych wyborów

Dlaczego małe jest WIELKIE?!

Niewielkie gabaryty samochodu dostawczego ułatwiają manewrowanie w mieście z kilku powodów. Po pierwsze, samochód jest krótszy i węższy, co pozwala mu łatwiej mieścić się w ciasnych uliczkach i na parkingach. A po drugie, samochód jest lżejszy, co również ułatwia jego manewrowanie. Po trzecie, samochód ma mniejszy promień skrętu, co pozwala mu na skręcanie w mniejszych odległościach.

Ford Transit Connect w akcji czyli przewozimy cokolwiek bo wszystko się zmieści albo jeszcze więcej
Ford Transit Connect w akcji czyli przewozimy cokolwiek bo wszystko się zmieści albo jeszcze więcej

Oto kilka konkretnych przykładów, jak niewielkie gabaryty samochodu dostawczego mogą ułatwiać manewrowanie w mieście:

 • Samochód łatwiej mieści się w wąskich uliczkach. Na przykład, Transit Connect ma szerokość 185 cm, co pozwala mu jechać przez większość uliczek w polskich miastach.
 • Samochód łatwiej mieści się na parkingach. Na przykład, Transit Connect ma długość 446 cm, co pozwala mu zaparkować równolegle do krawężnika na większości parkingów w polskich miastach.
 • Samochód łatwiej skręca w ciasnych miejscach. Na przykład, Transit Connect ma promień skrętu 5,2 m, co pozwala mu na skręcanie w mniejszych odległościach niż niektóre większe samochody dostawcze.

Oczywiście, niewielkie gabaryty samochodu dostawczego mogą również mieć pewne wady. Na przykład, samochód może mieć mniejszą przestrzeń ładunkową niż większy samochód dostawczy. Jednak dla wielu przedsiębiorców, którzy pracują w mieście, niewielkie gabaryty samochodu są ważniejsze niż pojemność przestrzeni ładunkowej.

Choć nie hybryda to jednak mistrz ekologii i ekonomii


To prawda, że Transit Connect nie jest hybrydą, ale nadal może być uważany za „mistrza ekologii”. Samochód jest dostępny z silnikami diesla, które są bardziej oszczędne i emitują mniej zanieczyszczeń niż silniki benzynowe. Ponadto, Ford Transit Connect jest dostępny w wersji elektrycznej, która jest całkowicie zeroemisyjna.

Oto kilka czynników, które sprawiają, że Transit Connect może być uważany za „mistrza ekologii”:

 • Dostępność silników diesla o niskiej emisji spalin
 • Dostępność wersji elektrycznej
 • Oszczędna konstrukcja
 • Wysoka trwałość
Ford Transit Connect zimą
Ford Transit Connect zimą

Oczywiście, hybrydy są jeszcze bardziej ekologiczne niż samochody z silnikami diesla lub elektryczne. Jednak Transit Connect jest dobrym wyborem dla przedsiębiorców, którzy chcą zmniejszyć swój wpływ na środowisko, ale nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na hybrydę.

Bezpieczny zakup Ford Transit Connect

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

 • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
 • KRS: 0000406931
 • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia