Sylwester z Dwójką zamiast Sylwestra Marzeń

Pomimo zmiany nazwy, zabawa będzie prima sort. Tak obiecują organizatorzy.

337

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Sylwester z Dwójką - na tle nocnego nieba nad Zakopanem, wybuchają sztuczne ognie. W ich centrum złocista cyfra dwa. W oddali kontury Tatr.

W tym roku Telewizja Polska zaskoczyła swoich widzów zmianą nazwy tradycyjnej imprezy sylwestrowej. Znany od kilku lat Sylwester Marzeń z Dwójką został zastąpiony przez Sylwester z Dwójką. Wszyscy mają nadzieję, że zmiana nazwy nie wpłynie na jakość zabawy, w ostatnią noc roku w Zakopanem. Sylwester z Dwójką

Gwiazdy Sylwestra z Dwójką

Mimo zmiany nazwy, nie zmieni się skład gwiazd, które wystąpią na scenie na Równi Krupowej. Widzowie będą mogli podziwiać i bawić się przy utworach takich artystów jak: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Roxie Węgiel, Viki Gabor, Blanka i Daria Cleo, Sławomir i Kajra, Zenon Martyniuk, grupa Weekend, Piękni i Młodzi, grupa Pectus, Afromental, Allan Krupa, formacja Mike&Laurent, grupa Red Lips, Lisha and The Men, duet Mezo&Liber, Marco Bocchino, Łukasz Drapała, Becky Sangolo, Dominik Dudek, grupa Felivers, Karolina Stanisławczyk, Paweł Kozicz, Tomash, Steve, Toni oraz Ski i Balja znani jako S.T.S.B. fka Fun Factory. To tylko niektóre z gwiazd, które zapewnią nam niezapomniane wrażenia muzyczne. Naturalnie nie zabraknie też niespodzianek oraz utworów specjalnie przygotowanych na tę okazję.

Prowadzący imprezy

Imprezę poprowadzą trzy znane i lubiane osoby: Izabella Krzan, Tomasz Kammel i Rafał Brzozowski. To oni będą dbać o to, by atmosfera była gorąca i wesoła. Nie zabraknie też humoru i zabawnych sytuacji. Za kulisami imprezy zobaczymy Anię Lewandowską i Martę Surnik, które będą relacjonować kulisy przygotowań i rozmawiać z gwiazdami.

Scenografia i reżyseria Sylwestra z Dwójką

Scenografia imprezy ma być oparta na zeszłorocznej, ale z pewnymi zmianami i ulepszeniami. Projekt scenografii opracował Giorgios Stilianou – Matsis, a reżyserią widowiska zajął się Tomasz Motyl. Na scenie zobaczymy też tancerzy Agustina Egurroli, którzy zaprezentują efektowne układy choreograficzne.

Transmisja imprezy

Impreza będzie transmitowana na żywo na antenie TVP2 od godziny 19:50 do około 0:30. Widzowie za granicą będą mogli oglądać ją w TVP Polonia od 20:20. Dodatkowo, około północy, sygnał z imprezy zostanie przejęty przez TVP1, aby wszyscy mogli wspólnie odliczać do Nowego Roku.

Jedno jest pewne, zmiana nazwy imprezy sylwestrowej TVP nie oznacza, że impreza będzie gorsza. Wręcz przeciwnie, będzie to wielkie święto muzyki i rozrywki, które zapewni wszystkim bez względu na wiek, niezapomniane przeżycia i wspomnienia.

https://bezpiecznapodroz.org/sluchaj-nas-online/embed/#?secret=OyYORsilrM#?secret=thQSqcmfCZ

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia