Poświąteczne promocje w sklepach już… które czynne najdłużej?

Sylwester w domowym zaciszu? Poświąteczne promocje na artykuły spożywcze, alkohol, fajerwerki i inne produkty pomogą Ci się przygotować bez tłumów!

267

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Poświąteczne promocje, szalone zakupy pary z wózkiem sklepowym
Poświąteczne promocje, szalone zakupy pary z wózkiem sklepowym

Szalony ruch w supermarketach przed Sylwestrem to zjawisko, które powtarza się co roku. Jest to spowodowane kilkoma czynnikami, jakimi? Poświąteczne promocje zacząć czas

Promocje noworoczne w sklepach już wystartowały

Czemu kupujący już ruszyli na zakupy a nie po sylwestrze? Czym się kierują?

 • Promocjami. W okresie przedświątecznym sklepy oferują liczne promocje na artykuły spożywcze, alkohol, fajerwerki i inne produkty związane z Sylwestrem. To zachęca klientów do zakupów, zwłaszcza że wielu z nich chce przygotować się na imprezę sylwestrową w domu.
 • Chęcią uniknięcia tłumów. Wiele osób decyduje się na zakupy przed Sylwestrem, aby uniknąć tłumów w dniu samej imprezy. To zrozumiałe, ponieważ sklepy w Sylwestra są zazwyczaj bardzo zatłoczone.
 • Zmiana nawyków zakupowych. Coraz więcej osób robi zakupy przez Internet. Jednak w przypadku zakupów przed Sylwestrem wiele osób decyduje się na zakupy w sklepach stacjonarnych, aby mieć pewność, że otrzymają wszystkie niezbędne produkty.

Już oferty poświąteczne?

Tak, w wielu sklepach już pojawiły się oferty poświąteczne. Są one często bardziej atrakcyjne niż oferty przedświąteczne. Jest to spowodowane tym, że sklepy chcą pozbyć się nadwyżek towaru po świętach Bożego Narodzenia.

Które sklepy w sylwestra czynne najdłużej?

Poświąteczne promocje. Zakupowe szaleństwo zaczęło się. W Sylwestra czynne są głównie sklepy, które nie podlegają ograniczeniom handlu w niedziele i święta. Są to między innymi:

 • Stacje paliw
 • Kwiaciarnie
 • Piekarnie i cukiernie
 • Punkty z pamiątkami, dewocjonaliami, prasą, biletami komunikacji miejskiej, wyrobami tytoniowymi, kuponami gier losowych i zakładami wzajemnymi
 • Sklepy znajdujące się w zakładach hotelarskich, na dworcach i lotniskach
 • Punkty zlokalizowane w zakładach prowadzących działalność w zakresie kultury, sportu, oświaty, turystyki i wypoczynku
 • Apteki i punkty apteczne
 • Sklepy, w których klientów obsługuje właściciel lub członkowie jego rodziny

W niektórych przypadkach sklepy mogą być czynne dłużej niż do godziny 23:00. Jest to jednak uzależnione od decyzji właściciela sklepu.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

 • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
 • KRS: 0000406931
 • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia