Szymon Hołownia, czyli „marszałek z jajem”

Szymon Hołownia – lider Polski 2050, popularny i ceniony Polak. Sprawdź jego inteligencję, błyskotliwość i humor! Gdyby więcej takich polityków...

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Szymon Hołownia
Szymon Hołownia marszałek z jajem

Szymon Hołownia, lider Polski 2050, a od niedawna również marszałek Sejmu, jest postacią niezwykle popularną wśród Polaków. Jego sympatycy cenią go za inteligencję, błyskotliwość, a także poczucie humoru. Według ostatnich sondaży bije na głowę resztę polityków.

Oto kilka zabawnych anegdot o Szymonie Hołowni:

  • Podczas jednej z debat sejmowych Hołownia, odpowiadając na pytanie posła PiS, powiedział: „Panie pośle, nie jestem Jay-Z, tylko przedstawicielem pokolenia Z”.
  • W innym przypadku, po sesji sejmowej Hołownia spotkał na korytarzu grupę młodzieży. Zwrócił się do nich: „Dzień dobry, kochani. Jak się macie?”. Jeden z młodych ludzi odpowiedział: „Dobrze, marszałku. A pan?”. Hołownia, bez namysłu, odparł: „A ja się mam dobrze, bo mam was”.
  • Po ostatnim sondażu, w którym Hołownia uzyskał bardzo wysokie poparcie, jeden z jego zwolenników zapytał go: „Marszałku, jak pan to robi, że jest pan tak lubiany?”. Hołownia odpowiedział: „To proste. Mam jajca”.

Oczywiście, te anegdoty to tylko wierzchołek góry lodowej. Szymon Hołownia to osoba niezwykle charyzmatyczna i otwarta, co sprawia, że jego wypowiedzi są często zabawne i zapadają w pamięć. Można śmiało powiedzieć, że Szymon Hołownia to „marszałek z jajem”. Jego poczucie humoru i dystans do siebie sprawiają, że jest on postacią niezwykle lubianą przez Polaków.

Sondaż zrobiony przez Super Express wiele mówi


Według najnowszego sondażu, większość Polaków pozytywnie ocenia jego pracę jako marszałka Sejmu. To wyjątkowe wsparcie, biorąc pod uwagę nowość jego roli w polityce. W sondażu Instytutu Badań Pollster, zleconego przez „Super Express”, aż 60% ankietowanych pozytywnie oceniło Szymona Hołownię w kontekście pełnionej przez niego funkcji. Zaledwie 28% respondentów wyraziło negatywne zdanie, a 12% nie miało wyrobionej opinii na ten temat.

Zaskoczeniem dla niektórych okazało się niskie poparcie w stosunku do Hołowni. Politolog Kazimierz Kik wyraził zdziwienie, wskazując, że spodziewano się większego odzewu pozytywnego. W swojej ocenie zauważył, że inteligencja Hołowni oraz jego błyskotliwe riposty nadrabiają brak doświadczenia, które z czasem się pewnie ukształtuje. Podkreślił też, że Hołownia cechuje się charakterem nieznanym wśród poprzednich marszałków Sejmu.

Sam Szymon Hołownia podał informację o nadchodzącym posiedzeniu Sejmu, które odbędzie się w dniach 10-12 stycznia. Wskazał również, że celem jest uchwalenie kluczowych ustaw, w tym budżetu, co potwierdziło jego skupienie na najważniejszych kwestiach dla kraju.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Brak postów do wyświetlenia