Zimowa Jura z Ekipa Piaskownica 4×4 13.01.2024 Olkusz

Zimowa Jura z Ekipa Piaskownica 4x4 13.01.2024 to przygotowana dla Was trasę turystyczna w południowej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej okolice Olkusza

441

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Zimowa Jura z Ekipa Piaskownica 4x4 13.01.2024 Olkusz
Zimowa Jura z Ekipa Piaskownica 4x4 13.01.2024 Olkusz

Ekipa Piaskownica 4×4 zaprasza na niezapomnianą wyprawę, jaką z pewnością będzie Zimowa Jura. Impreza odbędzie się w dniu 13.01.2024. Jura Krakowsko-Częstochowska jawi się jako bajkowe miejsce o każdej porze roku, ale zima nadaje jej wyjątkowego uroku. Chcemy podzielić się tą magią z Wami, zapraszając na naszą Zimową Jurę. Przygotowano dla Was Trasę Turystyczną w południowej części Jury, gdzie tradycyjnie zanurzycie się w piękne widoki, malownicze lasy, wzgórza, ostańce i zamki. Bez względu na warunki atmosferyczne, a błota z pewnością nie zabraknie, będzie okazja do wyjątkowej jazdy off-road.

Stopień trudności oceniamy na **, ale pamiętajcie, że to zależy od kaprysów pogody. Przy intensywnych opadach śniegu czy deszczu może być zarówno trudniej! Dlatego takie odcinki przejdziemy razem przy wzajemnej pomocy lub ominiemy.

Impreza ta ma charakter rodzinny, więc zapraszamy Wasze żony, dziewczyny, koleżanki oraz dzieci. Trasa liczy około 70-90 km, startujemy z okolic Olkusza.

Zimowa Jura z Ekipa Piaskownica 4x4 2024 odbędzie się w zimowych warunkach, zimowy krajobraz na tle zachodzącego słońca i kolumna aut. organizator Ekipa Piaskownica 4x4
Zimowa Jura z Ekipa Piaskownica 4×4 2024 odbędzie się w zimowych warunkach zimowy krajobraz na tle zachodzącego słońca i kolumna aut. Organizator Ekipa Piaskownica 4×4

Informacje dodatkowe:

– Poruszamy się w kolumnie za samochodem organizatora.
– Pilnujemy się wzajemnie, aby nikt nie został na trasie sam.
– Szanujemy wyznaczoną trasę, pola uprawne i lasy, nie wyrządzając szkód.
– Zachowujemy czystość, nie śmiecimy.
– Zabieramy odpowiednią odzież i obuwie, a organizator ma sprzęt ratowniczy.
– Utrzymujemy łączność za pomocą radia CB.
– Istnieje ryzyko uszkodzenia samochodu, więc bądźcie przygotowani.
– Zabierzcie ze sobą sprzęt biwakowy.

Zimowa Jura – Koszt udziału w wyprawie:

– 300 PLN za załogę (kierowca plus pasażer),
– Dodatkowa osoba powyżej 15 roku życia 100 PLN,
– Dzieci do lat 15 bezpłatnie.

Cena obejmuje:
– Przygotowanie trasy i pilotowanie,
– Opiekę organizatora,
– Kawę, herbatę, pakiet ogniskowy lub ciepły posiłek,
– Niesamowite widoki i super atmosferę.

Cena nie obejmuje:
– Paliwa i ubezpieczenia,
– Ewentualnych parkingów.

Wymagania:
– Auto 4×4,
– Opony AT/MT,
– Zalecany lift zawieszenia,
– Radio CB (opcjonalnie),
– Mile widziany sprzęt off-roadowy.

Zimowa Jura z Ekipa Piaskownica 4x4 edycja 2023, auto w błocie
Zimowa Jura z Ekipa Piaskownica 4×4 edycja 2023

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres ekipa.piaskownica@o2.pl, podając imię i nazwisko, ilość osób w samochodzie, markę pojazdu/nr rejestracyjny, numer telefonu, nazwę imprezy i datę.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy ze względu na małą ilość chętnych bądź sytuacje losowe.

Minimum załóg: 7, Maksimum załóg: 15. Po wpływie zgłoszeń przygotujemy listę główną i rezerwową. Pozostałe szczegóły otrzymacie mailowo.

Zobaczcie, jakie zimowe cuda przywitały nas na poprzedniej edycji „ZIMOWA JURA” z Ekipa Piaskownica 4×4 – 14.01.2023!  Dołączcie do nas i sprawcie, że „Zimowa Jura” będzie niezapomnianą przygodą! 

Na koniec warto przeczytać jak wspólnie z Radio Bezpieczna Podróż organizowaliśmy JURA Z DUCHAMI z Ekipa Piaskownica 4×4 i Radio Bezpieczna Podróż – 4-5.11.2023 oraz Jura z Duchami Z EKIPA PIASKOWNICA 4×4 relacja

Pomóżcie nam wspólnie dla Was pracować! 

Wydarzenia jakie mogą Was zainteresować w Warszawie i na Mazowszu w cotygodniowym skrócie Miasto moje a w nim, kalendarz warszawski na tydzień 21-27.12.2023

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

 I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2024.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia