Wywiad z Donaldem Tuskiem dziś o 20:00 na antenie TVN, TVP oraz Polsat

Wywiad z premierem Donaldem Tuskiem rozpocznie się o godzinie 20:00, Wywiad będzie transmitowany na żywo w trzech stacjach telewizyjnych oraz w serwisach informacyjnych.

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Mocny wpis Tuska po decyzji w USA
Donald Tusk ujawnił swój oburzenie po decyzji amerykańskich senatorów w sprawie wielomiliardowej pomocy dla Ukrainy.

W piątek, 12 stycznia o godzinie 20:00, premier Donald Tusk udzieli wywiadu, którego emisja nastąpi na antenach trzech stacji. Mowa o TVP, TVN i Polsat. Rozmowa odbędzie się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i poprowadzą ją dziennikarze: Piotr Witwicki (Polsat), Anita Werner (TVN) oraz Marek Czyż (TVP).

Wywiad z Donaldem Tuskiem – o czym będzie mowa?

W piątek o godzinie 20:00 odbędzie się godzinny wywiad z szefem rządu. Premier Donald Tusk przedstawi swoje stanowisko w sprawach, które najbardziej poruszają Polaków. Wśród nich będą m.in.:

  • Sprawa zatrzymania posłów PiS Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika
  • Afera związana z mediami publicznymi
  • Środki dla Polski z Krajowego Planu Odbudowy
  • Ocena pierwszego miesiąca działania rządu

To będzie pierwszy wywiad Donalda Tuska od czasu październikowych wyborów parlamentarnych.

Podobne zdarzenie miało miejsce w maju 2014 roku, kiedy to ówczesny Prezydent RP Bronisław Komorowski udzielił wspólnego wywiadu Kamilowi Durczokowi (TVN), Jarosławowi Gugale (Polsat) i Piotrowi Kraśce (wówczas TVP). Łączna oglądalność wywiadu wyniosła wtedy 1,23 mln osób w trzech stacjach.

Wywiad będzie transmitowany na żywo w TVP Info, TVN24, Polsat News, Polsat News Polityka oraz na głównej stronie Interii.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Brak postów do wyświetlenia