Australian Open ile już zarobili nasi w turnieju?

234

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Australian Open Iga Świątek Pokonuje Sofię Kenin
Australian Open Iga Świątek Pokonuje Sofię Kenin w pierwszym meczu

Ile w tym roku jest do zarobienia w Australian Open? Zwycięzca singla zgarnie $2,130,975 czyli prawie 9mln zł na dziś wiemy już że do kolejnych rozgrywek weszła Iga Świątek, Magda Fręch, Hubert Hurkacz i Jan Zieliński w deblu.

Kolejny dobry rok naszego tenisa?

Dziś, 17 stycznia 2024 roku, Iga Świątek jest w drugiej rundzie Australian Open. W pierwszej rundzie pokonała Amerykankę Sofię Kenin 7:6 (7-2), 6:2. Za ten mecz otrzyma 31 000 dolarów australijskich czyli ok 83tys zł. Magda Fręch pokonała Carolinę Garcię 6:4; 7:6 i ma zagwarantowane 44 100 AUD czyli ok 120tys zł. Hubert Hurkacz pokonując O. Jasika z Australii jest w tym samym miejscu co Iga i może liczyć na 83 tys zł. Do tego właśnie dołączył Jan Zieliński i ma zagwarantowane połowe z 36 000 AUD czyli połowe z 97tyz zł

Iga Świątek

Iga Świątek jest bez wątpienia główną faworytką do wygrania Australian Open. Jest aktualną liderką rankingu WTA i posiada imponującą serię 36 zwycięstw z rzędu. Świątek jest w świetnej formie i nie ma żadnych oznak, że jej gra może się pogorszyć. Jeśli będzie zdrowa i będzie kontynuowała grę na tym samym poziomie, to będzie bardzo ciężko ją pokonać.

Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz jest sklasyfikowany na 9. miejscu w rankingu ATP. W ostatnich miesiącach nie grał tak dobrze jak w ubiegłym roku, ale nadal jest jednym z najlepszych zawodników na świecie. Hurkacz ma mocny serwis i świetny forehand, które mogą być kluczowe w Australian Open. Jeśli będzie w stanie przełamać rywali, to może dojść do ćwierćfinału, a nawet dalej.

Magdalena Fręch

Magdalena Fręch jest sklasyfikowana na 63. miejscu w rankingu WTA. W ostatnich tygodniach grała bardzo dobrze i awansowała do finału turnieju WTA 125 w Adelajdzie. Fręch jest bardzo waleczną zawodniczką i nie boi się rywalizować z najlepszymi. Jeśli będzie mogła utrzymać swoją wysoką formę, to może sprawić niespodziankę i dojść do drugiej rundy lub nawet trzeciej. Natomiast bardzo liczymy na mistrzostwo Jana Zielińskiego w deblu.

Radiowa redakcja z niepełnosprawnościami

Zrelaksuj się i zajrzyj do naszej Kulinarnej Nawigacji. Tam gdzie Szef Narodowej Reprezentacji Kulinarnej przybliża prawdę o jedzeniu, jego serwowaniu i produkcji. Najmniej tam przepisów kulinarnych a prawda o jakości jedzenia jest zabójcza jak ono samo.

Za to restauracja Zdrówko prowadzona przez osoby niepełnosprawne jest hitem zdrowego jedzenia.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia