Co z tym Śląskiem z Ekipa Piaskownica 4×4 03.02.2024 Lędziny

Co z tym Śląskiem z Ekipa Piaskownica 4x4 03.02.2024 Lędziny - Chełm Śląski to wyprawa po środkowej części województwa śląskiego

388

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Co z tym Śląskiem z Ekipa Piaskownica 4x4 03.02.2024 Lędziny
Co z tym Śląskiem z Ekipa Piaskownica 4x4 03.02.2024 Lędziny

Kolejna wyprawa w teren z Ekipa Piaskownica 4×4 nosi intrygującą nazwę Co z tym Śląskiem? Wspólnie z Ekipa Piaskownica 4×4 już teraz serdecznie zapraszamy Was na fascynującą podróż po terenach środkowej części województwa śląskiego. Trasa przebiega z dala od miejskiego zgiełku Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Wspólnie odkryjemy uroki Gmin sąsiadujących z Katowicami, Mysłowicami, Imielinem, Chełmem Śląskim, Bieruniem i Tychami. Długość trasy to około 60 km.

Co z tym Śląskiem to trasa:

Długość: ok. 60 km
Start: Lędziny – 9:00
Meta: Chełm Śląski – 16:00

 Co Was czeka:
– Trawersy: Podczas naszej wyprawy napotkacie różnorodne trawersy, wymagające od Was precyzyjnego prowadzenia pojazdu. To doskonałe miejsce do poprawiania umiejętności manewrowania i utrzymania równowagi.

Błotne przejazdy: Nie obędzie się bez wyzwań związanych z błotem! Specjalnie przygotowane trasy prowadzące przez bagienne obszary sprawią, że musicie zastosować się do technik przekraczania terenów błotnistych, zachowując jednocześnie kontrolę nad pojazdem.

Koleiny: Trasa będzie wiodła przez obszary z licznymi koleinami, które wymagają ostrożności i umiejętności pokonywania nierówności terenu. Świadome przekraczanie kolein to klucz do skutecznego przemieszczania się w trudnych warunkach.

Spora ilość wody: Przygotujcie się na pokonywanie wodnych przeszkód, co dodatkowo podniesie poziom adrenaliny podczas naszej przygody.

Stopień trudności:*** Trasy oznaczone trzema gwiazdkami gwarantują wyzwanie dla doświadczonych kierowców, jednak wszystko zależy od warunków pogodowych.

Co z tym Śląskiem z Ekipa Piaskownica 4x4 przy ognisku
Co z tym Śląskiem z Ekipa Piaskownica 4×4 przy ognisku

Na wyprawę Co z tym Śląskiem – zabierz sprzęt i rodzinę

Impreza rodzinna: Zapraszamy całe rodziny! To idealna okazja, aby spędzić czas z najbliższymi w fascynujący sposób. Żony, dziewczyny, koleżanki i dzieci – wszyscy są mile widziani!

Szacunek dla terenu: Dbamy o środowisko, dlatego prosimy o szanowanie tras, unikanie zjeżdżania z nich oraz respektowanie przyrody. Chcemy, aby nasze przygody nie miały negatywnego wpływu na otaczający nas świat.

Wyciągarki, liny, szekle: Bezpieczeństwo uczestników to priorytet. Nasz zespół jest przygotowany na każdą ewentualność, dlatego posiadamy niezbędny sprzęt, tak abyście czuli się pewnie podczas trudniejszych fragmentów trasy.

Sprzęt biwakowy mile widziany: Planujemy krótką przerwę na posiłek, więc jeśli macie ulubione krzesełka czy stolik, śmiało je zabierzcie ze sobą. W trakcie polowy trasy będziecie mogli skosztować świeżo parzonej kawy, aromatycznej herbaty oraz domowego ciasta, które dostarczą dodatkowego zastrzyku energii.

Wyjątkowe kulinarne zakończenie: Na koniec naszej ekscytującej wyprawy zapraszamy Was do degustacji pysznych kiełbasek albo tradycyjnego żurku. To doskonała okazja do relaksu, dzielenia się wrażeniami z trasy oraz wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami.

Co z tym Śląskiem z Ekipa Piaskownica 4x4
Co z tym Śląskiem z Ekipa Piaskownica 4×4

Co z tym Śląskiem czyli opłaty

 Koszt udziału:
– Załoga (kierowca i pasażer): 300 PLN
– Dodatkowa osoba powyżej 15 roku życia: 50 PLN
– Dzieci do lat 15 – bezpłatnie

 Cena zawiera:
– Przygotowanie trasy i pilotowanie
– Opiekę organizatora
– Kawa, herbata, ciasto
– Pakiet ogniskowy lub ciepły posiłek
– Wspaniałe widoki
– Obsługę foto

 Cena nie obejmuje:
– Paliwa
– Ubezpieczenia
– Parkingów
– Kosztów noclegu

Co z tym Śląskiem z Ekipa Piaskownica 4x4 03.02.2024 Błoto
Co z tym Śląskiem z Ekipa Piaskownica 4×4 03.02.2024 Błoto

 Wymagania techniczne:

– Auto 4×4
– Opony AT/MT
– Zalecany lift zawieszenia
– Radio CB (opcjonalnie)
– Szpej off-roadowy mile widziany

 Zgłoszenia na e-mail: ekipa.piaskownica@o2.pl
Podajcie:
– Imię i nazwisko
– Nr rej. samochodu
– Ilość osób w samochodzie
– Nr telefonu
– Nazwa imprezy

Po zgłoszeniu otrzymacie informacje dotyczące miejsca zbiórki.

 Relacja z ostatniej imprezy! Sprawdźcie sami: https://www.youtube.com/watch?v=KXuqvqjs2Fg

 Nie możemy się doczekać, abyście dołączyli do naszej 4×4 rodziny na kolejnej niezapomnianej przygodzie!

Pomóżcie nam wspólnie dla Was pracować, bo Warszawa to także Wy! Poznaj swoje miasto, za naszym pośrednictwem.

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Ekipa Piaskownica 4×4 – WALENTYNKI relacja z wydarzenia

Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2024.

https://bezpiecznapodroz.org/sluchaj-nas-online/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia