Psychoklinika. Profesjonalna opieka zdrowia psychicznego w zasięgu ręki.

Rozmowa z Panią Barbarą Wesołowską-Budką , która jest psychologiem, psychoseksuologiem, trenerem, certyfikowanym psychoterapeutą CBT, superwizorem CBT. Właścicielka Psychokliniki – Poradnie Zdrowia Psychicznego. Wiceprezes Fundacji Psyche – Strefa Pozytywnych.

173

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Psychoklinika w Warszawie, Legionowie i Nowym Dworze Mazowieckim oferuje profesjonalną opiekę specjalistyczną psychologa
Psychoklinika w Warszawie, Legionowie i Nowym Dworze Mazowieckim oferuje profesjonalną opiekę specjalistyczną psychologa, psychiatry, neurologa, seksuologa, pedagoga i dietetyka.

Psychoklinika, działająca w Warszawie, Legionowie i Nowym Dworze Mazowieckim, to renomowana poradnia zdrowia psychicznego, która oferuje kompleksową pomoc specjalistyczną dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Zespół doświadczonych specjalistów, składający się z psychologów, psychiatrów, neurologów, seksuologów, pedagogów i dietetyków, świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie psychoterapii, konsultacji, oraz leczenia różnorodnych problemów zdrowia psychicznego.

Zakres działań Psychokliniki

Psychoklinika promuje Holistyczne podejście łączy zaangażowanie i wiedzę specjalistów z różnych dziedzin, takich jak psychologia, psychiatria, neurologia, seksuologia, logopedia, i dietetyka. Działalność obejmuje konsultacje indywidualne, psychoterapię, terapie grupowe, konsultacje neurologiczne, geriatryczne, seksuologiczne, logopedyczne i dietetyczne. Każdy pacjent może  liczyć na profesjonalne i indywidualne podejście, z pełnym zrozumieniem i szacunkiem. Psychoklinika stawia na profesjonalizm i troskę o dobro Pacjenta, co przekłada się na skuteczność terapii. Zespół ekspertów obejmuje specjalistów różnych dziedzin, co pozwala Pacjentom wybrać odpowiedniego dla siebie specjalistę. Działa to na korzyść budowania relacji opartej na zaufaniu i zrozumieniu. Każda terapia poprzedzana jest dokładną trafną diagnozą, co umożliwia ustalenie skutecznego postępowania terapeutycznego.

Psychoklinika ma 9 lat doświadczenia, a specjaliści są praktykami z wieloletnim stażem. Posiadającymi doświadczenie zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Zespół Psychokliniki zawsze stawia dobro pacjenta na pierwszym miejscu, działając z pełnym zaangażowaniem. Konsultacje prowadzone są zgodnie z zasadami Kodeksu Etyki Lekarskiej, z pełnym szacunkiem, anonimowością i dyskrecją. Psychoklinika oferuje różne formy spotkań, w tym wizyty stacjonarne, wizyty online, konsultacje telefoniczne, a także wizyty domowe. Psychoklinika prowadzi wizyty domowe, obejmujące m.in. Warszawę, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Łomianki, Wołomin, Zielonkę, Marki, Piastów, Pruszków, Piaseczno i okolicę. Psychoklinika posiada przyjazne i nowoczesne przychodnie w Warszawie Bielanach, Warszawie Białołęce, Legionowie oraz Nowym Dworze Mazowieckim.

Nowoczesne podejście dla Twojego dobrego samopoczucia

Psychoklinika to placówka, która wyróżnia się nie tylko bogatym doświadczeniem i kompetentnym zespołem specjalistów. Charakteryzuje się także nowoczesnym podejściem do opieki zdrowotnej psychicznej. Jej oferta obejmuje szeroki zakres usług, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Pacjentów. Działanie z poszanowaniem zasad etyki i dyskrecji sprawia, że Psychoklinika stanowi solidne wsparcie dla osób poszukujących pomocy w dziedzinie zdrowia psychicznego.

Zapraszam do wysłuchania podcastu z właścicielką PSYCHOKLINIKI Panią mgr Barbarą Wesołowską- Budką oraz Prezesem Fundacji PSYCHE STREFA POZYTYWNYCH MYŚLI Panem Tomaszem Budką, rozmawiała Patrycja Tabaczek

Zainteresował Cię temat społeczności legionowskiej? Więcej ciekawych tematów znajdziesz pod tym linkiem

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia