Operator kontenerowy właścicielem hiszpańskiego klubu z Madrytu, nowy trend

Ofer Group, jest jednym z największych operatorów kontenerowych o flocie ponad 100 statków. Ofer Group obecny w branży sportowej - właścicielem klubu Atletico Mardyt a co z klubem Bundesligi Werder Bremen? Nottingham Forest i Olympiakos też w rękach armatorów. Ofer Group wykupił udziały w Atletico Madryt, zdobywcy 11-ciu tytułów mistrza Hiszpanii.

479

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Operator kontenerowy właścicielem klubu Atletico Madryt
Operator kontenerowy właścicielem klubu Atletico Madryt

Ofer Group to firma o wieloletnim doświadczeniu w branży transportu morskiego. Firma została założona w 1962 roku przez Idana Ofer, który jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Ofer Group jest jednym z największych operatorów kontenerowych na świecie. Ma flotę ponad 100 statków i obsługuje ponad 100 portów na całym świecie. Operator kontenerowy właścicielem klubu a w jego ślady idą następni.

Nowy trend, armatorzy kupują kluby piłkarskie

Obecnie Werder Bremen drużyna z Bundesligi została wykupiona przez armatora morskiego, branża idzie w ślady Ofer Group. Nottingam Forrest i Olympiakos także należą do armatorów morskich. Atlético Madryt to jeden z najpopularniejszych klubów piłkarskich w Hiszpanii. Drużyna ma na swoim koncie 11 tytułów mistrza Hiszpanii, 10 Pucharów Króla, 8 Superpucharów Hiszpanii, 3 Puchary Europy/Ligi Mistrzów, 2 Puchary UEFA/Ligi Europy i 2 Superpuchary Europy.

Kupno udziałów w Atlético Madryt przez Ofer Group było dużym wydarzeniem w świecie sportu i biznesu. Firma, która specjalizuje się w transportowaniu towarów, postanowiła zainwestować w klub piłkarski. To pokazuje, że sport może być atrakcyjnym rynkiem dla firm z różnych branż. Ofer Group ma ambicje, aby Atlético Madryt stało się jednym z najlepszych klubów piłkarskich na świecie. Firma zapowiada, że będzie inwestować w rozwój drużyny i infrastrukturę klubu. Czy Barcelonę z Robertem Lewandowskim wykupi Unity Line? Operator kontenerowy właścicielem klubu to i operator promów też?

Oto kilka konkretnych działań, które Ofer Group planuje podjąć:

  • Budowa nowego stadionu dla Atlético Madryt.
  • Zakup nowych zawodników.
  • Rozwój akademii piłkarskiej.

Budowa nowego stadionu byłaby dużym przedsięwzięciem, które wymagałoby znacznych inwestycji. Stadion mógłby pomieścić ponad 70 000 widzów i byłby jednym z najnowocześniejszych na świecie.

Zakup nowych zawodników pozwoliłby Atlético Madryt wzmocnić swoją drużynę i rywalizować o najwyższe cele. Firma mogłaby na przykład kupić kilku czołowych zawodników z innych klubów.

Rozwój akademii piłkarskiej byłby inwestycją w przyszłość klubu. Akademia mogłaby wyprodukować nowych, utalentowanych zawodników, którzy mogliby zasilić drużynę pierwszego zespołu.

Czy Ofer Group uda się zrealizować swoje ambicje? Czas pokaże. Jednakże, zakup udziałów w Atlético Madryt to już duży krok w tej kierunku.

Oto kilka dodatkowych informacji o tym, dlaczego Ofer Group zdecydowała się na zakup udziałów w Atlético Madryt:

  • Firma chce wykorzystać popularność klubu, aby promować swoją działalność w Hiszpanii i innych krajach.
  • Ofer Group ma doświadczenie w zarządzaniu dużymi projektami. Firma mogłaby wykorzystać swoje umiejętności, aby pomóc Atlético Madryt w rozwoju.
  • Klub ma duży potencjał sportowy. Ofer Group wierzy, że Atlético Madryt może stać się jednym z najlepszych klubów piłkarskich na świecie.

Radiowa redakcja z niepełnosprawnościami

Zrelaksuj się i zajrzyj do naszej Kulinarnej Nawigacji. Tam gdzie Szef Narodowej Reprezentacji Kulinarnej przybliża prawdę o jedzeniu, jego serwowaniu i produkcji. Najmniej tam przepisów kulinarnych a prawda o jakości jedzenia jest zabójcza jak ono samo.

Za to restauracja Zdrówko prowadzona przez osoby niepełnosprawne jest hitem zdrowego jedzenia.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia