Zabił znajomego, a ciało wywiózł w wózku dziecka

608

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Zabił znajomego, a ciało wywiózł w wózku swojego 4- letniego dziecka
Zabił znajomego, a ciało wywiózł w wózku swojego 4- letniego dziecka

W Piastowie (woj. mazowieckie) doszło do makabrycznej zbrodni. 35-letni mężczyzna zabił swojego znajomego, a następnie wywiózł jego zwłoki w wózku swojego 4-letniego dziecka. Zatrzymany po dwóch tygodniach ukrywania się, usłyszał zarzut zabójstwa.

Zabił znajomego, ciało wywiózł w wózku

Do zdarzenia doszło 10 lutego. 42-letni Marek D. po opuszczeniu zakładu karnego odwiedził swoją znajomą i jej 35-letniego konkubenta. W trakcie spotkania mężczyźni pili alkohol. W pewnym momencie doszło do kłótni, podczas której konkubent znajomej śmiertelnie pobił Marka D.

Kobieta, która w tym czasie spała, obudziła się na dźwięk hałasu. Zobaczyła zakrwawionego Marka D. po czym umyła go, a wówczas jej konkubent włożył zwłoki mężczyzny do wózka dziecięcego i wywiózł z domu. Porzucił je w okolicy torów kolejowych.

Pracownik PKP patrolując teren kolejowy w Piastowie natknął się na zwłoki mężczyzny. Natychmiast wezwał na miejsce policję, która zabezpieczyła teren i rozpoczęła śledztwo.

Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu zamontowane w przejściu technicznym PKP. Na nagraniu widać, jak mężczyzna wywozi wózek z ciałem. Policja, po analizie nagrania, szybko ustaliła tożsamość sprawcy. Policja zatrzymała 35-latka w hotelu w Pruszkowie, gdzie ukrywał się z partnerką i dzieckiem.

Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. Został tymczasowo aresztowany. Jego partnerka, która nie powiadomiła o przestępstwie, została oskarżona o poplecznictwo. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawa jest w toku. Policja prowadzi dalsze śledztwo, mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności zdarzenia.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia