Aktualna mapa rolniczych blokad – utrudnień przybyło

To największa akcja protestacyjna polskich rolników.

681

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

mapa rolniczych blokad - mapka google z naniesionymi na czerwono, punktami blokad oraz napis mapa rolniczych blokad

Początkowo protesty rolników miały mieć miejsce w około 400 punktach, na mapie naszego kraju. Dzisiaj jak szacuje Komenda Główna Policji, akcja strajkowa obejmie zasięgiem 580 miejsc, a weźmie w niej udział 70 tysięcy protestujących. Jak zapowiedzieli związkowcy – „Nie poddamy się jako rolnicy, dopóki nasze postulaty nie zostaną w pełni zrealizowane”. Przypomnijmy, że organizatorem Ogólnopolskiego Strajku Generalnego jest Rada Krajowa NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność”. Mapa rolniczych blokad

Według słów rzecznika NSZZ „Solidarność” Rolników Indywidualnych, Adriana Wawrzyniaka głównymi powodami akcji są: „Zielony Ład” oraz import rolno-spożywczy z Ukrainy.

Poniżej aktywna mapa rolniczych blokad – kliknij

**********

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, jest on przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Niektórzy z nas mają znaczne dysfunkcje jak porażenie mózgowe jednak walczymy bo umysły mamy dzielne dzięki takim jak TY. Takim którzy dają nam wiarę w sens tego co robimy. Im większy nasz zasięg tym więcej takich jak MY znajdzie sens życia dzięki takim jak TY.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Polecamy: Kulinarną Nawigację z Szefem Narodowej Reprezentacji Kulinarnej, oraz restaurację Zdrówko prowadzoną przez osoby niepełnosprawne.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia