XX Wielkanocne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 1.04.2024 Cieszyn

Kalendarzowa wiosna pobudza motocyklistów do działania. Jednym z nich jest XX Wielkanocne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 1.04.2024 Cieszyn

201

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Już 01 kwietnia 2024 roku Stowarzyszenie MM SCI oraz grupa Motocykliści i Motocyklistki SCI organizuje XX Wielkanocne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego pod Honorowym Patronatem Starosty Cieszyńskiego Mieczysława Szczurka. Zbiórkę na imprezę rozpocznie na Rynku w Cieszynie o godzinie 12.00, po czym o godzinie 13.30 wyruszymy wspólnie w kierunku Kończyc Wielkich do LKS BŁYSKAWICA https://www.facebook.com/lksblyskawicakw/?locale=pl_PL. Na miejscu czekać na Was będą kiełbaski z grilla i domowe ciasto, nie zabraknie również kawy, herbaty i czegoś bezalkoholowego.

W trakcie zakończenia na Rynku odbędzie się akcja charytatywna na rzecz Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Bażanowicach https://www.facebook.com/psoni.cieszyn. Na rynku i na miejscu imprezy w Kończycach Wielkich będzie możliwość zakupienia jubileuszowych blach. W razie niepogody impreza się odbędzie.

Akcja charytatywna na rzecz Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Bażanowicach - XX Wielkanocne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 1.04.2024 Cieszyn
Akcja charytatywna na rzecz Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Bażanowicach – XX Wielkanocne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 1.04.2024 Cieszyn

XX Wielkanocne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego – Regulamin Imprezy

Cieszyn, 01.04.2024 r.

1. Organizatorem Imprezy jest Stowarzyszenie MM SCI i Motocykliści i Motocyklistki SCI, dalej zwane jako „organizator”.

2. Impreza rozpoczyna się w Cieszynie na Rynku w Cieszynie.

3. W imprezie może uczestniczyć każda osoba posiadająca motocykl lub będąca pasażerem kierowcy oraz osoby trzecie będące zaproszonymi gośćmi imprezy. Osoby nieletnie będące uczestnikami imprezy mogą przebywać na terenie wyłącznie pod opieką rodziców lub ich prawnych opiekunów.

4. Każdy kierowca uczestniczący w paradzie powinien posiadać uprawnienia niezbędne do kierowania swoim pojazdem. Pojazd powinien być sprawny, posiadać ważne badania techniczne i ubezpieczenie OC.

5. Uczestnik parady ma obowiązek przestrzegania przepisów ruchu drogowego i stosować się do poleceń wydawanych przez osoby wyznaczone przez organizatora.

6. Kolumnę parady prowadzi oznaczony motocykl pilotujący, którego nie wolno wyprzedzać.

7. Organizator ma prawo zabronić uczestniczenia w paradzie każdemu, kogo zachowanie mogłoby wpłynąć na bezpieczeństwo uczestników i widzów.

8. W trakcie imprezy każdy uczestnik zobowiązany jest do pozostawienia motocykla w miejscu wyznaczonym przez organizatora.

9. Za zachowanie uczestników na i poza terenem imprezy organizator nie ponosi odpowiedzialności. Oznacza to, że każdy uczestnik imprezy ponosi odpowiedzialność cywilną i karną za własne zachowanie. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne straty i szkody w stosunku do uczestników imprezy oraz ich sprzętu, jeżeli nie były one skutkiem działań organizatora.

10. Zabrania się wnoszenia na teren imprezy środków odurzających, materiałów i przedmiotów niebezpiecznych.

11. Wszyscy uczestnicy imprezy zobowiązani są do zachowania porządku i czystości.

12. Uczestnik wyraża zgodę na utrwalanie przebiegu imprezy oraz zgadza się na filmowanie i fotografowanie oraz wykorzystanie powstałych w ten sposób materiałów dla celów dokumentacyjnych i promocyjnych stowarzyszenia.

13. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy w terminie 24 godzin przed wyznaczonym terminem rozpoczęcia.

14. Uczestnictwo w paradzie i przebywanie na terenie imprezy jest równoznaczne z zapoznaniem się z zapisami regulaminu oraz polityki RODO i przyjęciem ich do stosowania.

15. Każdy uczestnik zobowiązany jest do przestrzegania powyższego regulaminu oraz przepisów obowiązujących na terenie RP.

16. Wszelkie występki uczestników i nie stosowanie się do Regulaminu spowodują wykluczenie z imprezy.

Pomóżcie nam wspólnie dla Was pracować, bo Radio to także Wy! 

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org 

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2024.

redakcja bez barier z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja bez barier z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia