Euro 2024: sztab wybiera bazę polaków, a kibice bilety.

To będzie wyjątkowa gratka dla polskich kibiców.

135

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Euro 2024 SZTAB WYBIERA BAZĘ POLAKÓW A KIBICE BILETY
Euro 2024 SZTAB WYBIERA BAZĘ POLAKÓW A KIBICE BILETY

Polscy piłkarze zakończyli zmagania eliminacyjne z sukcesem, zapewniając sobie miejsce na nadchodzących Mistrzostwach Europy w 2024 roku. Jednak czas na świętowanie jest krótki, gdyż teraz nadszedł moment, aby skupić się na kwestiach organizacyjnych związanych z turniejem. Euro 2024: sztab wybiera bazę polaków, a kibice bilety.

Euro 2024: sztab wybiera bazę polaków, a kibice bilety

Po udanym awansie na Euro, polska kadra musi podjąć decyzję dotyczącą miejsca zakwaterowania i treningów podczas turnieju. Wstępnie Polski Związek Piłki Nożnej wskazał trzy lokalizacje, lecz teraz w grze pozostały tylko dwie – Brema i Poczdam. Na podjęcie decyzji dotyczącej bazy dla polskiej kadry pozostał zaledwie tydzień. Wszystkie szczegóły muszą być ustalone do przyszłego piątku, aby drużyna mogła odpowiednio się przygotować do Mistrzostw Europy.

Sprzedaż Biletów na Mecze Euro 2024

Dla kibiców, którzy pragną wspierać polską drużynę na żywo, nadszedł czas na działanie. UEFA rozpoczyna sprzedaż biletów na mecze Euro 2024 o godzinie 14:00. Jedynym miejscem, gdzie będzie można nabyć bilety, będzie portal UEFA. Ceny biletów zaczynają się od 30 euro w fazie grupowej, sięgając prawie 100 euro za bilet na finał.
Dla fanów piłki nożnej, którzy pragną być na żywo na stadionach podczas Mistrzostw Europy, ważne jest ustalenie sobie przypomnienia. O godzinie 14:00 dzisiaj rozpocznie się sprzedaż biletów, więc warto ustawić alarm, na przykład w telefonie, aby nie przegapić tej okazji.

Ciekawostki historyczne i geograficzne z regionu baz na Euro 2024

Warto przyjrzeć się również nie tylko współczesnym wydarzeniom, ale także bogatej historii oraz geografii regionu, w którym będą odbywać się Mistrzostwa Europy. Brema i Poczdam, jako potencjalne lokalizacje dla polskiej kadry, mają wiele do zaoferowania zarówno pod względem historycznym, jak i kulturowym. Brema, znana z legendy o Bremenskich Muzykantach, to miasto portowe o bogatej historii handlowej. Z kolei Poczdam, z malowniczymi ogrodami Sanssouci, jest oazą spokoju i kultury, pełną zabytkowych pałaców i parków.

Terminy i stadiony meczów polskiej kadry

Pierwszy mecz polskiej reprezentacji odbędzie się na Volksparkstadion w Hamburgu, gdzie podopieczni trenera Michała Probierza zmierzą się z reprezentacją „Oranje”. Spotkanie to zaplanowane jest na 16 czerwca, a emocje na pewno sięgną zenitu w tym starciu.

Pięć dni później, Biało-Czerwoni przeniosą się na Stadion Olimpijski w Berlinie, gdzie ich przeciwnikiem będzie reprezentacja Austrii. To kolejne ważne starcie dla polskiej drużyny, które odbędzie się 21 czerwca.

Ostatnim meczem w fazie grupowej będzie starcie z Francją, mistrzem świata, które odbędzie się 25 czerwca na Signal Iduna Park w Dortmundzie. Czy będzie powtórka?

Signal Iduna Park – dom Lewego

Hamburg to Volksparkstadion. Obiekt jest jednym z największych stadionów w Niemczech i mieści ponad 57 tysięcy widzów.
Znany również jako Imtech Arena, ten stadion był jednym z głównych miejsc podczas Mistrzostw Świata w 2006 roku. Położony jest w samym sercu parku Volkspark, co nadaje mu wyjątkowego uroku i otoczenia zieleni. Stadion ten jest domem klubu Hamburger SV, a jego architektura oraz infrastruktura sprawiają, że jest idealnym miejscem do organizacji dużych wydarzeń sportowych.

Stadion Olimpijski w Berlinie: j1est jednym z najbardziej ikonicznych stadionów na świecie, znany z igrzysk olimpijskich w 1936 roku. Mieści ponad 74 tysiące widzów i jest jednym z największych stadionów w Niemczech. Jego charakterystyczną cechą jest olbrzymi dach, który chroni widzów przed warunkami atmosferycznymi. Stadion Olimpijski jest także miejscem różnorodnych wydarzeń kulturalnych i sportowych, będąc sercem sportowej historii Niemiec.

Signal Iduna Park w Dortmundzie: dawniej znany jako Westfalenstadion, jest domem klubu Borussia Dortmund i jednym z najbardziej znanych stadionów piłkarskich na świecie. Pojemność tego stadionu to ponad 81 tysięcy widzów, co czyni go największym stadionem w Niemczech pod względem pojemności. Atmosfera podczas meczów na Signal Iduna Park jest niesamowita, z pasjonującymi kibicami, którzy tworzą imponujący kocioł. Stadion ten był także areną wielu historycznych wydarzeń piłkarskich, w tym Mistrzostw Świata w 1974 roku i finału Ligi Mistrzów w 1997 roku.
—-

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, jest on przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Niektórzy z nas mają znaczne dysfunkcje jak porażenie mózgowe jednak walczymy bo umysły mamy dzielne dzięki takim jak TY. Takim którzy dają nam wiarę w sens tego co robimy. Im większy nasz zasięg tym więcej takich jak MY znajdzie sens życia dzięki takim jak TY.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

Prowadzimy restaurację ZDRÓWKO którą wspiera Jarosław Uściński

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia