Zjadł nogę ofiary wypadku. Zombie w Kalifornii? FILM

W piątek 22 marca w Wasco w Kalifornii rozegrał się makabryczny akt, który wstrząsnął lokalną społecznością. Po tragicznym potrąceniu przez pociąg, przechodzień zabrał odciętą nogę ofiary i... zaczął ją gryźć.

218

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Zjadł nogę ofiary wypadku. Incydent wstrząsnął społecznością przywodząc na myśl sceny z horroru o zombie. FOTO: Instagram/@madera_uncensored
Zjadł nogę ofiary wypadku. Incydent wstrząsnął społecznością przywodząc na myśl sceny z horroru o zombie. FOTO: Instagram/@madera_uncensored

Zatrzymany przez policję mężczyzna, 27-letni Rosendo Tellez, wzbudził grozę nie tylko samym aktem kradzieży kończyny, ale również makabrycznym zachowaniem, które przywodzi na myśl sceny z horrorów o zombie.

Zjadł nogę ofiary wypadku

Do zdarzenia doszło około godziny 8:00 rano czasu lokalnego na stacji linii Amtrak w Wasco, mieście leżącym około 40 kilometrów na północny zachód od Bakersfield. W wyniku potrącenia przez pociąg mężczyzna stracił nogę. Według doniesień świadków, jeden z przechodniów podszedł do torów, podniósł odciętą kończynę, powąchał ją, a następnie… zaczął ją gryźć. Nagranie z tego zdarzenia, udostępnione w mediach społecznościowych, wywołało falę oburzenia i przerażenia.

Mężczyzna zidentyfikowany jako Rosendo Tellez spacerował po okolicach stacji kolejowej, machając ludzką nogą i spożywając jej fragmenty. Makabryczne sceny obserwowali robotnicy budowlani, którzy natychmiast powiadomili policję.

Zatrzymanie podejrzanego i postawione zarzuty

Gdy na miejsce zdarzenia dotarli funkcjonariusze, Tellez próbował uciec z nogą w ręku, ale został zatrzymany. Nakaz aresztowania wydano na podstawie wcześniejszych nakazów aresztowania. Mężczyźnie postawiono zarzut zabrania dowodu z miejsca zdarzenia, posiadania akcesoriów narkotykowych oraz kradzieży ludzkich szczątków z miejsca innego niż cmentarz. W Kalifornii czyn ten jest traktowany jako wykroczenie.

Motywacja Telleza pozostaje nieznana

Zachowanie Telleza, niczym żywcem wyjęte z filmów o zombie, budzi przerażenie i niedowierzanie. Motywy jego makabrycznego czynu pozostają niejasne. Sprawa jest badana przez śledczych, którzy starają się ustalić wszystkie okoliczności zdarzenia.

We wtorek 26 marca mężczyzna stanął przed sądem, aby odpowiedzieć za swoje czyny.

Chcesz podzielić się newsem lub zaproponować temat artykułu? Zapraszam do kontaktu! Zuzanna@radiobp.org

Drogi Czytelniku!

Z radością witamy Cię na naszym portalu informacyjnym, prowadzonym przez osoby z niepełnosprawnościami. Cieszymy się, że jesteś z nami i stajesz się częścią naszej społeczności. Twoja obecność na naszym portalu jest dla nas ogromną motywacją do dalszej, owocnej pracy. Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zespół Portalu Informacyjnego Bezpieczna Podróż

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia