Jarosław Kaczyński oskarża Tuska o zakłamanie i hipokryzję

Jarosław Kaczyński oskarża Tuska zakłamanie i hipokryzję dołączając do tego niespełnione wyborcze obietnice których wypełniono mniej jak 10%

1044

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Jarosław Kaczyński o Ukrainie i Zielonym Ładzie
Jarosław Kaczyński o Ukrainie i Zielonym Ładzie

Jarosław Kaczyński, prezes partii Prawo i Sprawiedliwość, spotkał się w ostatnią sobotę z mieszkańcami Stalowej Woli. To było spotkanie propagandowe gdzie wygłosił przemówienie nawołujące do udziału w planowanym na 10 maja wielkim marszu w Warszawie. Podczas spotkania Kaczyński podkreślił, że marsz ma na celu stworzenie „wielkiego biało-czerwonego frontu”. Takiego frontu który jest odpowiedzią na trudne warunki i wyzwania, przed którymi stoi Polska w obliczy rządów Tuska.

Kaczyński zaniepokojony stanem Państwa

Kaczyński w swoim przemówieniu wyraził niepokój o stan wolności w Polsce. Wskazał na „niesłychane zakłamanie i natężoną hipokryzję” panującą w kraju. Zdaniem prezesa PiS, te negatywne zjawiska są próbą ograniczenia wolności, zwłaszcza w kontekście akademickim. Tam gdzie, jak twierdzi, próbuje się ograniczać wolność słowa i debaty.

Marsz, którego współorganizatorem jest niezależny związek zawodowy „Solidarność”, według Kaczyńskiego, powinien zjednoczyć wszystkich Polaków, niezależnie od ich dotychczasowych podziałów. Prezes PiS stwierdził, że w obecnych trudnych czasach „nie ma co się dzielić, trzeba być razem”.

Podczas wystąpienia Kaczyński skrytykował również rząd Donalda Tuska, oskarżając go o niewywiązywanie się z obietnic wyborczych. Przywołał statystyki, według których wykonano tylko 9% z deklarowanych 100 konkretów. A to miało obnażyć niekompetencję obecnego rządu w realizacji zapowiedzianych projektów. Celów które były zapowiadane w kampanii wyborczej, były to więc puste obietnice.

Anturaż kłamstwa i hipokryzji

W swojej mowie, Jarosław Kaczyński nie szczędził ostrych słów pod adresem obecnych władz, określając je mianem „anturażu kłamstwa”. Według niego, obecna sytuacja polityczna w Polsce charakteryzuje się szerzeniem fałszywych informacji, co zagraża prawdziwej demokracji.

Na zakończenie prezes PiS wyraził nadzieję na odrodzenie wolnej Polski, w której obywatele będą mogli cieszyć się prawdziwą wolnością i demokracją. Zakończył swoje przemówienie patriotycznymi hasłami, wzywając do obrony wartości narodowych i zachowania polskiej tożsamości.

———————-

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja bez barier z niepełnosprawnościami portal i radio

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, przygotowany go przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Nasi czytelnicy dają nam wiarę w sens tego co robimy.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kształtowaniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. kontakt@radiobp.org

Prowadzimy restaurację ZDRÓWKO którą wspiera Jarosław Uściński

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia