Widziałeś ich? Pomóż! Bracia bliźniacy nie wrócili do domu AKTUALIZACJA: Chłopcy zostali odnalezieni

W Warszawie trwają intensywne poszukiwania dwóch 14-letnich bliźniaków, Daniela i Mateusza Bełdyckich, którzy zaginęli w poniedziałek po opuszczeniu Szkoły Podstawowej nr 112 na Białołęce.

179

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bracia bliźniacy nie wrócili do domu fot. Policja KRP VI
Bracia bliźniacy nie wrócili do domu fot. Policja KRP VI

Policja apeluje o pomoc społeczności w odnalezieniu chłopców, którzy opuścili placówkę o godzinie 12:00 i od tamtej pory nie powrócili do domu.

Bracia, Daniel i Mateusz Bełdyccy, mają po około 160 cm wzrostu i ważą około 50 kg. Obydwaj mają szczupłą budowę ciała. Daniel ubrany był w czarną kurtkę z kapturem i spodnie dżinsowe, natomiast Mateusz miał na sobie kurtkę z kapturem w paski koloru niebieskiego, zielonego oraz czarnego, oraz ciemne spodnie dresowe.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Białołęka prowadzą intensywne działania poszukiwawcze. „14-latkowie mogą przebywać w rejonie Bielan lub galerii handlowych: Młociny, Arkadia lub Galeria Północna” – przekazała komisarz Paulina Onyszko.

Apelujemy do społeczności o pomoc w odnalezieniu tych chłopców. Każda osoba, która posiada jakiekolwiek informacje mogące pomóc w odnalezieniu Daniela i Mateusza Bełdyckich, proszona jest o kontakt z Dyżurnym KP Białołęka pod numerami telefonów: 47 723 51 30, 47 723 51 31, lub o powiadomienie najbliższej jednostki Policji.

Zachęcamy wszystkich do czujności i współpracy z organami ścigania w celu szybkiego odnalezienia zaginionych chłopców i zapewnienia im bezpieczeństwa.

AKTUALIZACJA

„Chłopcy zostali odnalezieni we wtorek wieczorem przez policjantów z Targówka” – powiedziała nam kom. Onyszko. To już druga ucieczka chłopców w ostatnim czasie, zaniepokojenie rodziców doprowadziło do zgłoszenia zaginięcia.

Na chwilę obecną nie są znane szczegóły, gdzie dokładnie zostali odnalezieni chłopcy. Warto jednak odnotować, że znajdują się oni w dobrym stanie zdrowia i zostali przekazani pod opiekę rodziców.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia