Honda Civic Ej2 perełka Piotrka

1030

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Większość elementów które były potrzebne Piotrek wykonał samodzielnie we własnym garażu. Tak prawdę mówiąc to Jego samochód nigdy nie był u mechanika, z tego powodu że sam zawsze naprawiał i będzie naprawiać swój samochód. Bo taka jest prawda kto lepiej będzie wiedział co autu dolega jak nie jego właściciel. Jedyne czego się sam nie podjął do roboty to blacharstwo i lakiernictwo.

IMG_8507

To właśnie był kolejny epizod.

Jako że przytrafiło się kilka drobnych stłuczek i auto nie wyglądało tak ładnie jak powinno – nadeszła pora zadbać też o to 🙂

Honda pojechała do lakiernika i po przemyśleniach zapadła decyzja o zmianie całego koloru – padło na peaetę BMW Sepange Bronze A32. Odświeżona komora silnika to był tylko dodatek. Zostało wykonane wiele rzeczy w body kicie takich jak: usunięcie listw z przedniego zderzaka, spryskiwacze mgłowe przedniej szyby od C3, lampy tył red&white, kierunki boczne white, lampy przednie Imitacja Denji, yellow fog lights.
Ktoś zapyta czy to koniec modyfikacji? Myślę, że w takich projektach nigdy nie ma końca. Grunt to czerpać z tego przyjemność” – powiedział na zakończenie Piotrek.

Jeżeli także chcesz pokazać u nas swoje auto, wyślij e-mail

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia