Muzyka do słuchania podczas jazdy

374

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

muzyka do słuchania podczas jazdy

Czy jedziemy tylko do pracy, czy wyruszamy w podróż życia, w każdej sytuacji lubimy, żeby coś nam grało w samochodzie. Każdy z nas ma swoje preferencje, ulubione stacje radiowe, w których słucha wiadomości lub audycji, ulubione zespoły, gatunki muzyczne. Czego słuchać, kiedy brakuje nam inspiracji lub aktualnie eksplorujemy ścieżki dźwiękowe nadające się do prowadzenia samochodu.

 muzyka do słuchania podczas jazdy czyli

Byle nie zasnąć

 

Szczególnie jeśli wyruszamy w długie trasy, chcemy puścić coś żywiołowego, co na pewno nie będzie brzmiało dla nas zbyt usypiająco. Poszukując takich dynamicznych utworów, warto postawić na soundtracki, które zostały nagrane na potrzeby różnych filmów lub nawet gier komputerowych.

 

Przykładem takich ścieżek dźwiękowych, będą soundtracki pochodzące na przykład z Assassin’s Creed II, które są nie tylko dynamiczne, ale również jeszcze bardziej motywujące do skoncentrowania się podczas jazdy. Nieco spokojniejszej nuty możemy poszukiwać w soundtrackach Mirror’s Edge. Przy tej nucie świetnie jeździ się w długie trasy, kiedy możemy poczuć przysłowiowy wiatr we włosach.

 

Wrzuć klasykę na ruszt

 

Stare utwory, które mają ponadczasowy charakter, napawają pozytywną energią i na pewno sprawiają, że podróż dzięki nim przebiega zdecydowanie przyjemniej. Wśród takich utworów wymienimy chociażby piosenkę It’s raining Men w wykonaniu The Weather Girls, lub też You Make Me Fell, śpiewane przez Jimmiego Somerville.

muzyka do słuchania podczas jazdy

Spokojniejsza muzyka do jazdy samochodem

 

Chociaż najczęściej uważa się, że podczas długich tras powinno słuchać się przede wszystkim energetycznej muzyki, niektórzy kierowcy stawiają jednak na spokojną nutę i tylko przy takiej mogą się ostatecznie skupić. Zatem warto poszukać inspiracji w piosenkach Myslovitz, lub też Katie Melua.

 

Jaka jest Twoja ulubiona muzyka do słuchania podczas jazdy, nuta i przy jakich utworach jazda samochodem działa na Ciebie odprężająco? Na pewno warto smakować nowych utworów, w końcu podczas jazdy możemy poszerzać swoje muzyczne horyzonty.

przeczytaj też Renault Megane GT, skrzynia dwusprzęgłowa DCT

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia