Seat Mii by Cosmopolitan – auto dla nowoczesnej kobiety.

0
85
Seat Mii by Cospomolitan

Seat Mii by Cosmopolitan nowy Seat stworzony z myślą o współczesnej kobiecie.

Pisaliśmy już wcześniej o Seacie Mii by Cosmopolitan. Wtedy to mówiliśmy, że hiszpański producent razem z pismem Cosmopolitan starają się stworzyć auto dostosowane idealnie pod potrzeby kobiety. Wynik tej współpracy można było obejrzeć na wybiegu podczas festiwalu modowego #FashFest w Londynie.

Seat Mii by Cosmopolitan
Seat Mii by Cosmopolitan

Seat Mii by Cosmopolitan to samochód dla pewnej siebie, aktywnej kobiety, która ceni sobie elegancję i styl. Istotną rolę w jego projektowaniu odegrały opinie  dziennikarek i czytelniczek „Cosmopolitan”, które dzieliły się swoimi spostrzeżeniami w licznych badaniach i testach. Ten dynamiczny samochód świetnie wpisuje się w styl życia współczesnych kobiet, oferując im przydatne, intuicyjne i łatwe w użyciu rozwiązania – mówi Susanne Franz, dyrektor marketingu Seat.

Seat Mii by Cosmopolitan
Seat Mii by Cosmopolitan

Seat „dla kobiet” prezentował się będzie w dwóch kolorach – dla bardziej odważnych odcień Violetto oraz w subtelnym kolorze Candy White. Swój charakterystyczny wygląd Seat Mii by Cosmopolitan, zawdzięcza również dzięki przednim lampom, które zostały ozdobione czarną obwódką (imitującą kreskę wykonaną eyelinerem na powiece). Na zewnątrz, a także wewnątrz (m.in.boczne lusterka, wloty klimatyzacji) rzuca się w oczy wyjątkowy połysk.

Jeżeli chodzi o „serce” pojazdu – dostępny on będzie w dwóch wariantach silnika, 60 KM 1.0 z 3 cylindrami oraz 75 KM z 5-biegową skrzynią manualną. Wedle życzeń klientek (klientów chyba rzadziej) Seat Mii by Cosmopolitan może być w wersji 3- lub 5-drzwiowej. Hiszpański producent oczywiście zadbał również o systemy poprawiające komfort i bezpieczeństwo jazdy. Są to m.in. Hill Hold Control (zabezpiecza przed staczaniem się auta), czujniki parkowania i 300-watowy system dźwiękowy.

Zachęcam do przeczytania: Barcelona inspiracją projektantów Seat Ateca