Seat Mii by Cosmopolitan – auto dla nowoczesnej kobiety.

226

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Seat Mii by Cospomolitan

Seat Mii by Cosmopolitan nowy Seat stworzony z myślą o współczesnej kobiecie.

Pisaliśmy już wcześniej o Seacie Mii by Cosmopolitan. Wtedy to mówiliśmy, że hiszpański producent razem z pismem Cosmopolitan starają się stworzyć auto dostosowane idealnie pod potrzeby kobiety. Wynik tej współpracy można było obejrzeć na wybiegu podczas festiwalu modowego #FashFest w Londynie.

Seat Mii by Cosmopolitan
Seat Mii by Cosmopolitan

Seat Mii by Cosmopolitan to samochód dla pewnej siebie, aktywnej kobiety, która ceni sobie elegancję i styl. Istotną rolę w jego projektowaniu odegrały opinie  dziennikarek i czytelniczek „Cosmopolitan”, które dzieliły się swoimi spostrzeżeniami w licznych badaniach i testach. Ten dynamiczny samochód świetnie wpisuje się w styl życia współczesnych kobiet, oferując im przydatne, intuicyjne i łatwe w użyciu rozwiązania – mówi Susanne Franz, dyrektor marketingu Seat.

Seat Mii by Cosmopolitan
Seat Mii by Cosmopolitan

Seat „dla kobiet” prezentował się będzie w dwóch kolorach – dla bardziej odważnych odcień Violetto oraz w subtelnym kolorze Candy White. Swój charakterystyczny wygląd Seat Mii by Cosmopolitan, zawdzięcza również dzięki przednim lampom, które zostały ozdobione czarną obwódką (imitującą kreskę wykonaną eyelinerem na powiece). Na zewnątrz, a także wewnątrz (m.in.boczne lusterka, wloty klimatyzacji) rzuca się w oczy wyjątkowy połysk.

Jeżeli chodzi o „serce” pojazdu – dostępny on będzie w dwóch wariantach silnika, 60 KM 1.0 z 3 cylindrami oraz 75 KM z 5-biegową skrzynią manualną. Wedle życzeń klientek (klientów chyba rzadziej) Seat Mii by Cosmopolitan może być w wersji 3- lub 5-drzwiowej. Hiszpański producent oczywiście zadbał również o systemy poprawiające komfort i bezpieczeństwo jazdy. Są to m.in. Hill Hold Control (zabezpiecza przed staczaniem się auta), czujniki parkowania i 300-watowy system dźwiękowy.

Zachęcam do przeczytania: Barcelona inspiracją projektantów Seat Ateca

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia