50 plus w zabudowanym niekonstytucyjne ale ???

229

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

50 plus w zabudowanym niekonstytucyjne ale ??? czyli farsy ciąg dalszy!!!!

50 plus w zabudowanym niekonstytucyjne ale

Trybunał Konstytucyjny to Ostateczne Ciało Orzekające RP, jego wyroki są bezdyskusyjne i obowiązujące bez interpretacyjnie a tu 50 plus w zabudowanym niekonstytucyjne ale…

Tak byłoby oczywiście w każdym cywilizowanym państwie ale u państwa Kowalskich i w Polsce już niekoniecznie. Proszę sobie wyobrazić że nawet w burdelu takich jaj niema, Sędzia Przewodnicząca składu orzekającego niekonstytucyjność przepisu zdystansowała się od niego podważając go!!!!!!!!! Kabaret to mało powiedziane, to jest nie tylko psucie prawa i autorytety Państwa Polskiego ale ogłupianie obywateli. To jak jest na prawdę? Konstytucja mówi że TK jest niepodważalny ale Sędzia Przewodnicząca tegoż TK twierdzi że jest inaczej??? Wartiatka? To czy jeszcze coś obowiązuje w tym kraju? Jest to bardzo ważne bo tysiące kierowców utraciło uprawnienia do kierowania pojazdami zgodnie czy niezgodnie z Konstytucją. Jeśli niezgodnie to należy im się odszkodowanie, jeśli zgodnie to nie, część z nich straciła źródło utrzymania. Problemem jest tzw. stan wyższej konieczności którego brak. Co to oznacza? To że policjant ścigający w mieście pirata też podlega przepisowi i traci uprawnienia, to są jaja!!! Kierowca karetki pogotowia też, strażak też….  Posłuchajcie co na to mówi niestrudzony bojownik o los kierowcy, katecheta rozsądku prawnego, apostoł rozsądku twórca zbawiennego Anuluj-Mandat.pl Tomek Parol z którym próbuję wyjaśnić gdzie leży pies(sic! bez dwuznaczności)pogrzebany.

50 plus w zabudowanym niekonstytucyjne  1

50 plus w zabudowanym niekonstytucyjne ale  2

50 plus w zabudowanym niekonstytucyjne ale  3

50 plus w zabudowanym niekonstytucyjne ale  4

50 plus w zabudowanym niekonstytucyjne ale  5

50 plus w zabudowanym niekonstytucyjne ale

posłuchaj też o kupnie auta: Bezpieczny zakup auta czyli stereotypy

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia