Skoda Superb 15 lat na rynku

245

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

skoda superb

Mija już 15 rok Skody Superb na rynku.

Skoda Superb jest flagowym modelem Skody produkowanym od 2001 roku – sprzedany w prawie milionowym nakładzie samochód do tej pory wydany został w trzech generacjach. Ostatnia, najnowsza od swojej premiery w marcu zeszłego roku sprzedała się w ilości 100 tysięcy egzemplarzy. Jest to jeden z największych bestsellerów w samochodach klasy średniej.

skoda superb

Skoda Superb trzeciej generacji – to właśnie ten model sprawił przełom w sprzedaży samochodów czeskiej marki. Jest on uznawany za jeden z najatrakcyjniejszych aut w swoim segmencie. Potwierdzeniem na to są liczne nagrody jakie przyznano Skodzie za ten samochód – m.in. tytuł Samochodu Roku oraz wręczenie prestiżowej nagrody “Red Dot Award” za wybitny design produktowy. Model od czasu pierwszej generacji sprzedał się w ilości  900 000.

skoda superb

Skoda w przeciągu 15 lat zmodyfikowała wygląd nadwozia, który wyraża mocny charakter auta. Marka zastosowała również liczne, najnowocześniejsze systemy i technologie poprawiające bezpieczeństwo i komfort jazdy. Model doceniony został również pod jednym z najistotniejszych aspektów – mimo dynamicznych jednostek napędowych jest również bardzo oszczędny. Ostatnia generacja modelu to ”strzał w dziesiątkę” dla rozwoju marki.

Przeczytaj na test Skody Superb: Skoda Superb L&K 2,0 TSI 280KM 4×4 DSG

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia