CEPIK 2 opóźniony nowa baza w czerwcu 2018

231

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

CEPIK 2 opóźniony

CEPIK 2 opóźniony nowa baza dopiero w czerwcu 2018

CEPIK 2 opóźniony znów o półtora roku. Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców miała wystartować w styczniu 2016 niestety nie wystartuje bo za system wzięli się fachowcy czyli politycy. Politycy mają dużo żądań co do funkcjonalności bazy by wydajniej ograbiać kierowców, chodzi o mandaty i punkty karne i powiązanie ich z pojazdem. Prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem byłoby powiązanie CEPIK 2 z kontami bankowymi kierowców albo z ich hipotekami. Niestety system ma być wydajny, represyjny i bezwzględny, nie jest on budowany dla poprawy bezpieczeństwa np. transakcji czyli bezpieczeństwa kierowcy.

CEPIK 2 opóźniony
MINOLTA DIGITAL CAMERA

CEPIK 2 opóźniony rozwój rządzących.

Najlepsze rozwiązanie to takie kiedy nieoznakowany radiowóz łamiący wszelkie przepisy dla dobra prawa jadąc za samochodem wiedział czy kierowca ma kasę. Jeśli np. jest nieegzekwowalny bo siedzi na nim komornik to nie opłaca się go zatrzymywać i wlepiać mandat bo i tak go nie zapłaci. To przestaje być śmieszne bo kolejny rząd nie kiwnął palcem dla poprawy bezpieczeństwa na drogach. Kiedy będzie normalnie? Czemu system musi kosztować setki milionów? Bo ktoś za to musi zapłacić. Kto? no chyba nie ci co mają immunitet sejmowy. Nie pozwólmy się ograbiać, kto zadba o bezpieczeństwo naszych dzieci w drodze do szkoły? Ile krwi musi zostać przelanej by decydenci się opamiętali i wzięli za realną poprawę bezpieczeństwa na drogach?

inne atrakcje rządzących Akcja Znicz podsumowanie marketingu policji

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia