anuluj mandat lepiej oddać po dobroci

6

anuluj mandat lepiej oddać po dobroci

Tomasz Parol w porannej audycji radia Hobby analizował sytuację i możliwości kierowcy, który zostanie postawiony przed faktem: – Zabieramy prawo jazdy. Pojawia się w takim momencie kilka scenariuszy, aby jak najlepiej wybrnąć z takiej kłopotliwej sytuacji. Przy mikrofonie redaktor radia Hobby i założyciel portalu anuluj-mandat.pl uruchomili wyobraźnię i przeszli przez każdy z nich. Tomek stwierdził jednoznacznie – najlepszą możliwą drogą jest jednak zdecydowanie: anuluj mandat lepiej oddać po dobroci dokument z opcjonalnym nie przyjęciem mandatu.

anuluj mandat lepiej oddać po dobroci

anuluj mandat lepiej oddać po dobroci.

Przepisy się zmieniają, ale jedno jest stałe – przywiązanie policji do statystyk i zmiłowanie do publikowania liczb. Czasem aż trudno uwierzyć w ilość wlepionych mandatów i jeśli przyjrzeć się dokładnie tym wyliczeniom okazuje się, że zawierają przeróżne manipulacje. Między innymi odbieranie prawa jazdy i decyzja o jego zatrzymaniu powiązane bywają w najróżniejszy sposób. Jeśli nie chcecie dać się wplątać w ten system, oddajcie zatrzymane prawko po dobroci.

Chcecie wiedzieć dla czego to jest najlepsze rozwiązanie? Tutaj chodzi o wyścig z czasem, a raczej o zdecydowane jego ograniczenie. Można zaoszczędzić sporo dni bez prawka w przypadku kiedy rzeczywiście dokument ma być zatrzymany na trzy miesiące. Więcej nie zdradzajmy – Posłuchajcie kolejnej audycji z cyklu Anuluj Mandat.

anuluj mandat lepiej oddać po dobroci cz1

anuluj mandat lepiej oddać po dobroci cz2

anuluj mandat lepiej oddać po dobroci cz3

 

posłuchaj też Anuluj mandat kontrola kontroli