anuluj mandat lepiej oddać po dobroci

233

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

anuluj mandat lepiej oddać po dobroci

Tomasz Parol w porannej audycji radia Hobby analizował sytuację i możliwości kierowcy, który zostanie postawiony przed faktem: – Zabieramy prawo jazdy. Pojawia się w takim momencie kilka scenariuszy, aby jak najlepiej wybrnąć z takiej kłopotliwej sytuacji. Przy mikrofonie redaktor radia Hobby i założyciel portalu anuluj-mandat.pl uruchomili wyobraźnię i przeszli przez każdy z nich. Tomek stwierdził jednoznacznie – najlepszą możliwą drogą jest jednak zdecydowanie: anuluj mandat lepiej oddać po dobroci dokument z opcjonalnym nie przyjęciem mandatu.

anuluj mandat lepiej oddać po dobroci

anuluj mandat lepiej oddać po dobroci.

Przepisy się zmieniają, ale jedno jest stałe – przywiązanie policji do statystyk i zmiłowanie do publikowania liczb. Czasem aż trudno uwierzyć w ilość wlepionych mandatów i jeśli przyjrzeć się dokładnie tym wyliczeniom okazuje się, że zawierają przeróżne manipulacje. Między innymi odbieranie prawa jazdy i decyzja o jego zatrzymaniu powiązane bywają w najróżniejszy sposób. Jeśli nie chcecie dać się wplątać w ten system, oddajcie zatrzymane prawko po dobroci.

Chcecie wiedzieć dla czego to jest najlepsze rozwiązanie? Tutaj chodzi o wyścig z czasem, a raczej o zdecydowane jego ograniczenie. Można zaoszczędzić sporo dni bez prawka w przypadku kiedy rzeczywiście dokument ma być zatrzymany na trzy miesiące. Więcej nie zdradzajmy – Posłuchajcie kolejnej audycji z cyklu Anuluj Mandat.

anuluj mandat lepiej oddać po dobroci cz1

anuluj mandat lepiej oddać po dobroci cz2

anuluj mandat lepiej oddać po dobroci cz3

 

posłuchaj też Anuluj mandat kontrola kontroli

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia