Infiniti V6 jako “jeden z dziesięciu”

300

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Infiniti V6

Infiniti V6 jako najmocniejszy silnik, znalazł się w najlepszej dziesiątce świata w kwalifikacji Wards „10 Best Engines” 2017.

 Infiniti V6
Infiniti V6

Infiniti V6 dostępny jest w sportowym sedanie Q50 oraz w nowym Q60 coupe.

„Fakt umieszczenia przez ekspertów WardsAuto naszego silnika na prestiżowej liście najważniejszych technicznie jednostek napędowych na świecie to dla nas wielki zaszczyt. Jesteśmy przekonani, że fenomenalny poziom konstrukcyjny naszych silników jest, obok najwyższej jakości i wspaniałych osiągów, jednym z najistotniejszych czynników, które wpłynęły na fakt, że rok 2016 będzie dla nas rokiem rekordowej sprzedaży” – mówił Roland Krueger, prezydent Infiniti Motor Company.

 Infiniti V6

Lista najlepszych silników wg Wards Auto została zaprezentowana już po raz 23. W tym roku V6 Infiniti miała przeszło 40 konkurentów ( do 62 tys. dolarów). 3-litrowe V6 zostało docenione za zastosowanie najwyższych standardów i technologie, aby uzyskać efekt m.in. zarówno wysokiej wydajności i oszczędności (zużywa on o 6,7% mniej paliwa w porównaniu ze stosowanym dotychczas silnikiem V6 3.7) oraz cichej pracy. Jego masa została zredukowana do minimum poprzez zastosowanie aluminiowej konstrukcji. Ponadto, technologia twin-turbo zapewnia usprawnienie rozwijania mocy i momentu obrotowego.

Dodatkowo, WardsAuto uznało model Q50 jako jedne z aut dostarczających najlepszych doświadczeń użytkownikom w kategorii UX. Sedan został wyróżniony za wyjątkowe połączenie systemów wsparcia kierowcy, wyrafinowanych interfejsów pokładowych oraz systemów telematycznych INFINITI InTouch.

Nasz: Test Infiniti Q70 Hybrid, najszybsza hybryda na rynku.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia