Moto gwiazdy Tomek Lubert i samochody

315

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Moto gwiazdy Tomek Lubert i samochody

Moto gwiazdy Tomek Lubert
Moto gwiazdy Tomek Lubert

Tomek Lubert – twórca i współzałożyciel zespołów Starless, Virgin, Video , Volver.

Niedoszły muzykolog, tenor w wielu chórach.

Twórca ponad 70 hitów czołowych polskich i zagranicznych artystów, między innymi:

Virgin, Video, Volver, Doda, Istvan Tabani, Michał Wiśniewski, Patrycja Markowska, Ania Wyszkoni, Magda Femme, Alicja Bachleda- Curuś, Ewa Farna, Maria Niklińska, Marysia Sadowska, Andrzej Cierniewski, ICH Troje, Tomasz Karolak , Pączki w Tłuszczu, Natalia Lesz, An-Kara,EwelOna, An  Kara, Kalwi&Remi, Evelyn, Aleksandra, Starless, Honorata”Honey”Skarbek, Grzegorz Skawinski, Rafał Brzozowski, Stachursky, Anja Orthodox, Olek Klepacz, Sumptuastic , Dżaga, Ewelina Grossman, Gabi Gold i wielu innych.

Autor wielu płyt i przebojów dla dzieci (ponad 200 000 000 wyświetleń na YouTube) – pod pseudonimem Qndel.

Współpracuje z najlepszymi twórcami tekstów  tj. Andrzej Mogielnicki, Liber ,Wojciech Byrski, Daria Druzgała, Wojciech Łuszczykiewicz i wielu innych.

 

Moto gwiazdy Tomek Lubert – twój pierwszy samochód?

Mój pierwszy samochód to samochód mojego taty, czyli Syrenka 104 o otwieranymi drzwiami do przodu.  Znaczy mój to był pierwszy samochód jakim ja jeździłem, oczywiście bez zgody tat. Potem był Fiat 126 p też bez zgody jeździłem potem długo, długo auta nie miałem bo musiałem na to autko zarobić, ale takim prawdziwym pierwszym autem  z krwi i kości że tak powiem, na który było mnie jakoś wreszcie w miarę stać to był Chrysler 350. Takie kultowe amerykańskie auto, bardzo fajne autko takie długie z takim nosem  z podgrzewanymi siedzeniami, automat to w ogóle szok. Tak to było pierwsze moje autko które kupiłem z pełną świadomością i tyle koni tam miało że ścigać się można było, super.

Pamiętasz swój egzamin na prawo jazdy?  Czego najbardziej się bałeś?

Powiem szczerze że ja do auta mam chyba smykałkę bo rzeczywiście  jeżdżę już 20 lat i nie miałem żadnego wypadku.  Ale wracając do prawa jazdy – byłem naprawdę przygotowany jeśli chodzi o część praktyczną i czułem się bardzo dobrze bo oczywiście jeździłem bardzo dużo wcześniej, ale pan egzaminator mnie zagiął. W pewnym momencie zapytał mnie w części praktyczno teoretycznej  a gdzie są światła stopu? No z tyłu, odpowiedziałem – ale  jak się je włącza? Zacząłem zastanawiać się jak się je włącza – pedałem stopu się włącza, odpowiedział egzaminator.

Ukradziono Ci kiedyś samochód?

Tak, wstaje kiedyś rano i samochodu nie ma. To  był popularny wtedy model na wschodzie więc nawet  panowie policjanci jak usłyszeli co to za samochód to powiedzieli że już pewnie dawno na części poszedł i proszę raczej o nim zapomnieć?

Tomek dużo jeździsz?

Bardzo dużo jeżdżę, ponieważ koncerty to przede wszystkim jazda, ja nawet jak mamy własnego busa to wolę czasem sam prowadzić bo po prostu lubię. Druga rzecz, samochód  to już drugi dom i tak się przyzwyczaiłem do auta że to nie jest wygodnictwo ale czasami nawet do sklepu wolę podjechać samochodem. I czasem z żoną robimy sobie coś takiego że co drugi, trzeci dzień jeździmy nocą po Warszawie bo w dzień się nie da jeździć ze względu na korki. Jeżdżę bardzo dużo w sumie to całą Europę zjeździłem autem, nie byłem autem tylko na północy Norwegii i w Albanii.

Moto gwiazdy Tomek Lubert i samochody – wywiad

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia