Seat Ateca wyzwaniem…

175

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Seat Ateca wyzwaniem
Seat Ateca wyzwaniem

Seat Ateca wyzwaniem dla paralotniarza?

Seat Ateca wyzwaniem widziany oczami … paralotniarza, a raczej nie oczami, a dotykiem. Jean-Baptiste Chandelier fascynuje się paralotniarstwem „touch”, czyli lataniu jak najbliżej ziemi (polega na tym, aby dotknąć rękami lub nogami ziemi podczas lotu). Tym razem za swój cel obrał nowego Seata Ateca.

Seat Ateca wyzwaniem...

Wspomniany wyżej Jean-Baptiste Chandelier jest ambasadorem Seata we Francji. Oprócz tego od 10 lat zajmuje się zawodowo paralotniarstwem – w swojej karierze osiągał już nawet 400 m wysokości. Tym razem ustawił sobie nie lada poprzeczkę – dotknięcie Seata Ateca, który poruszał się alpejskimi drogami. Chandelier osiągnął swój cel – po zbliżeniu się do samochodu, pokonał opór powietrza i odbił się od niego nogami.

Seat Ateca wyzwaniem...

Paralotniarstwo pozwala na zobaczenie przepięknych krajobrazów i odkrywanie świata z innego punktu widzenia. To wrażenie wolności jest niesamowite. Pozwala poczuć się jak współczesny Ikar lub jak człowiek-ptak – powiedział triumfator.

Czy warto? Przeczytaj:  Test Seat Mii oraz nawigacja Mio MiVue Drive 65 LM

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia