Mazda z nową kampanią reklamową “Drive Together”

92
Mazda z nową kampanią

Mazda z nową kampanią reklamową pod hasłem Drive Together

Już na początku kwietnia br. Mazda z nową kampanią “Drive Together”. Ma ona kłaść nacisk na zjednoczenie samochodu z kierowcą. Gdzie – zdaniem marki- w dzisiejszych czasach, nastawionych na udogodnienia technologiczne odchodzi się pomału od stawiania kierowcy na pierwszym planie. A co za tym idzie – brak satysfakcjonujących wrażeń z jazdy.

Mazda z nową kampanią

Mazda z nową kampanią reklamową

Kampania skupiać się będzie głównie na zasadzie  Jinba Ittai ( koń i jeźdźca jako jedność), którą kieruje się marka przy projektowaniu swoich samochodów. “Drive Together” koncentruje się na tym, jak jazda samochodem pobudza ludzkie zmysły. –  „Kiedy inne marki ograniczają udział kierowcy w prowadzeniu samochodu poprzez stosowanie zmian technologicznych, naszą rolą jest tworzenie samochodów, które pozwalają kierowcy poczuć bliskość z autem. Nasi projektanci i inżynierowie starają się opanować tę sztukę do perfekcji. Uważamy, że sprawna komunikacja między kierowcą i samochodem nie tylko zwiększa bezpieczeństwo jazdy, ale także powoduje, że dostarcza ona większej satysfakcji i przyjemności. Chcemy, aby ludzie byli kierowcami naszych samochodów, a nie tylko ich pasażerami. Kampania Drive Together podkreśla jedność kierowcy z samochodem”. –  mówił Tomasz Nagot, dyrektor marketingu Mazda Polska.

Mazda z nową kampanią

Pierwsza emisja spotu reklamowego planowana jest na 3 kwietnia. Kampania prowadzona będzie zarówno w telewizji, internecie jak i  nośnikach reklamy zewnętrznej.

Mazda z nową kampanią

Nowa Mazda MX-5 RF w sprzedaży już na wiosnę oferowana będzie w trzech wersjach wyposażenia – przeczytaj!